Klajā laists God of War stāsta treileris

SIE Santa Monica Studio atklāj God of War stāsta treileri, kas parāda vairākas stāsta detaļas starp Kratosu un viņa dēlu Atreusu, kā arī spēles iznākšanas datumu…

God of War naratīvs vēstīs par Kratosu, kurš, pirms vairākiem gadiem atriebās Olimpa dieviem. Tagad viņš cenšas ieņemt tēva lomu, lai audzinātu un mācītu savu dēlu, kā izdzīvot šajā skarbajā pasaulē.

Kratosam ne tikai būs jārūpējas par savu dēlu, bet arī jācīnās pret dažādiem monstriem, karavīriem un Skandināvu dieviem, kuri apzinās Kratosa spēku.

Laika gaitā Atreus savu tēvu iepazīst vairāk, uzzinot viņa sarežģīto un tumšo pagātni, kas liek viņam būt neizpratnē, vai vēlas kļūt kā viņu tēvs, vai arī būt viņš pats.

God of War iznāk 20. aprīlī eskluzīvi uz PlayStation 4 konsoles.

Avots:

godofwar.playstation

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “Klajā laists God of War stāsta treileris”

  1. Andri, paldies par komentāru! 🙂

   Man arī God of War ir viena no šī gada gaidītākajām spēlēm. Personīgi neesmu spēlējis nevienu God of War spēli, taču jaunākā projekta dizains un stāsts ir mani uzrunājis.

 1. Grieķu mitoloģija un grandiozie spēles izmēri bija iemesli, kāpēc es iemīlējos iepriekšējās sērijās. Taču pāri visam man vienmēr ir bijis stāsts. Un tur man vienmēr drusku pietrūka līdz pilnībai. Ar katru daļu likās, ka galvenais varonis kļūst par bezsirdīgu monstru bez dvēseles. Priekšmets, kas iznīcina visu, kas pagadās tā ceļā. Un tā arī tam priekšmetam nekad neatverās acis par nodarīto (God of War III stāsta ziņā bija neliela vilšanās).

  Skatoties šo treileri, šķiet, manas lūgšanas ir beidzot tikušas uzklausītas. Fingers crossed kaut nu tā būtu. Ja spēles neliks vilties, varbūt būs iedvesma atkal uzrakstīt kādu recenziju…

  1. Šoreiz jaunākais God of War vēstīs par Skandināvu mitoloģiju, kā arī spēļu izstrādāji apsvēra iespēju par Ēģiptes mitoloģiju, kas varētu tikt īstenots nākamajos God of War spēlēs.

   ‘Ja spēles neliks vilties, varbūt būs iedvesma atkal uzrakstīt kādu recenziju…’ Damn, tas būtu lieliski 🙂 . Tik dod ziņu, kad ir vēlme ko ‘uzcept’.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *