Facebook vēlas konkurēt ar Twitch un Youtube spēļu video straumēšanas servisu

Sociālais tīkls Facebook ziņo, ka strādā pie straumēšanas programmas, kas ļautu spēlētājiem veikt pārraides kā to dara Twitch un Youtube

Gaming Creator Pilot Program plāno ar Facebook esošajām tehnoloģijām nodrošināt spēļu straumētājiem pārraides ar 1080p izšķirtspēju un 60 kadriem sekundē, kur lielu uzmanību vēršs virtuālajām realitātes brillēm Oculus Rift.

Monetizāciju sakarā, Facebook izskata iespējas, kā spēļu straumētāji par savu veidoto saturu varētu gūt naudu. ‘Vairāki satura veidotāji finansiālu atbalstu gūst no saviem skatītājiem un faniem, un mēs aktīvi pētam variantus, kā viņiem sniegt šādu iespēju caur Facebook.com’, tā vēsta bloga citāts.

‘Balstoties uz mūsu sākotnējiem testa rezultātiem, mēs paplašināsim fanu atbalsta loku monetizēšanas aspektā, tai skaitā jau esošos dalībniekus pilot programmā.’

Facebook savu spēļu straumēšanas platformu plāno demonstrēt šī gada PAX East pasākumā, kas notiks (aprīlī) Amerikā, Bostonā.

Avots:

gameinformer

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *