Latvijā notiks pirmais Fortnite turnīrs

30. janvārī, latviešu Fortnite komanda sadarbībā ar Epic Games (spēļu izstrādātājiem) organizēs speciālu pasākumu, kas ļaus Latvijas spēlmaņiem savākties kopā vienā mačā…

Citāts no Fortnite mājas lapas: ’30 Janvārī, pulkstens 19:00, norisināsies pirmais Latviešu “Fortnite” kopienas pasākums, kurā Jums būs iespēja noskaidrot aktīvāko, precīzāko un spēcīgāko “Fortnite” spēlmani. Pasākums notiks “SOLO ONLY”, kā arī uzvarētājam “Epic Games” dāvinās V-Bucks, kāda jauna skina iegādei. Precīzs V-Bucks skaits nav noteikts.’

Fortnite turnīrā varēs piedalīties PC lietotāji, kur kopējais dalībnieku skaits ir ierobežots līdz 100 spēlētājiem. Par dalību turnīrā un turnīra norisi sīkāk var uzzināt Fortnite mājas lapā.

Avots:

fortnite

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “Latvijā notiks pirmais Fortnite turnīrs”

  1. No kurienes ir tas citāts par V-bucks balvu? Viņu mājaslapā ir norādīts, ka balvas nebūs. Mošk piesienos, bet iekrita acīs šī neatbilstība.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *