Šodien iznāk Battlefield 1 papildinājums Turning Tides

Šodien iznāk Battlefield 1 spēles papildinājums Turning Tides, kas piedāvās četras jaunas kartes, sešus jaunus ieročus, operācijas uzdevumu, režīmu un citas lietas…

Pieejamās kartes: Cape Helles, Achi Baba, Heligoland Bight un Zeebrugge, kur cīņa notiks gan uz sauszemes, gan uz ūdens, gan gaisā.

Ieroči: M1917 Trench Carbine, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Carbine un Type 38 Arisaka.

Papildinājumā būs pieejama jauna operācija (Operations režīmā), kur spēlētājiem nāksies iejusties Britu armijas ādā. Darbība norisināsies 1915. gadā Gallipoli pussalā starp Cape Helles un Achi Baba lokācijām.

Kā arī iekļauts jauns režīms Conquest Assault. Režīmā spēlētāji tiek iedalīti divās komandās – uzbrucējos un aizsargos.  Mača sākumā aizsargiem piederēs visi karogi,  bet viņiem nebūs savas bāzes, turpretī uzbrucējiem tāda ir. Ja uzbrucēji vienlaikus iekaro visus aizsarga karogus – aizsargiem nekas cits vien neatliek kā piedzimt pie sava komandas vienības vai pie speciāla heliogrāfa (heliograph mobile spawn), lai atgūtu savu teritoriju.

Avots:

battlefield

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *