GTA Online svin Valentīna dienu

GTA Online Valentīna dienas pasākums norisināsies no 13. – 19. februārim, kur būs iespēja dabūt Vapid Hustler automašīnu, dažādas atlaides spēles lietām (drēbēm, ieročiem, mašīnām), un iegūt vairāk naudas…

Vapid Hustler ir iespējams nopirkt pie Legendary Motorsport, kas spēlētājam izmaksās 625,000 $ spēļu naudas. Kā arī pildot speciālas aktivitātes līdz 19. februārim – spēlētājs saņems dubultā naudu un punktus.

Aktivitātes, kurās var iegūt labumus dubultā:

Till Death Do Us Part: Spēlē piedalās četri pāri, un katram pārim ir viena dzīvība. Ja Tavs pārinieks nomirst, tad Tu nomirsti līdz ar viņu.

Slasher: Slasher ir apveltīts ar bisi, kamēr pārējie 7 Hunted ar gaismas lukturīšiem. Ja Slasher neizdodas trīs minūšu laikā novākt Hunted, tad viņi tiek aprīkoti ar ieročiem, lai stātos pretī Slasher.

Resurrection: Cīņa notiek starp divām komandām. Jo vairāk Tu nošauj pretiniekus, jo lielāka kļūs Tava komanda. Taču, ja pretinieks nošauj kādu Tavu komandas locekli, tas nonāk viņu komandā. Cīņa ilgst, kamēr kādā komandā tiek iznīcināti visi biedri.

Deadline: Sacīkstes ar hiperātriem, futūristiskiem motocikliem pa speciālu arēnu.

Lost vs. Damned: Cīņa notiek starp divām komandām Angels un Devils, kur ik pēc 60 sekundēm strauji mainās spēlēšanas stils, proti, mainās gadalaiki, ieroči un citas lietas.

Pasākumā tiks iekļauta arī Premium sacīkste Turbine, kas piedāvā sarežģītu trasi. Tajā spēlētājs var pārbaudīt savas braukšanas prasmes. Turklāt Rockstar veidotajos Stunt Race trīs labākie spēlētāji saņems balvā trīskārt vairāk naudas un punktus nekā pārējie dalībnieki. Premium sacīksti var uzsākt Tavā virtuālajā spēles viedtālrunī Quick Job App sadaļā.

Sīkāka un plašāka informācija par spēles lietu atlaidēm un Valentīna dienas pasākuma labumiem var uzzināt Rockstar oficiālajā mājas lapā.

Avots:

rockstargames

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *