Ieskaties Metro Exodus mākslas koncepcijas darbos

Jaunākā Metro Exodus spēli plāno izdot šogad. Interneta plašumos jau ir pieejami daži mākslas koncepcijas darbi, kas ļauj gūt plašāku priekšstatu par Metro Exodus atvērto pasauli…

Iepriekšējās Metro spēles bija lineāras ar tumšiem koridoriem un tuneļiem. Savukārt Metro Exodus piedāvās lielāku, atvērtāku un brīvāku pasauli.

Balstoties uz koncepcijas darbiem, tad vide sastāv no ledainajām vietām, kalniem, tuneļiem un citām lokācijām. Zemāk var apskatīties attēlus.

Spēles darbība sākas Maskavā, ziemas gadalaikā. Galvenais varonis Artjoms ir šķietami vienīgais, kas vēl ir palicis izmirušajā metropolē un naivi tic kaut kam…

Pavasarī Artjoms nonāks ledainākās vietās, kur sadursies ar bandītiem un citiem pretiniekiem. Acīmredzot viņi nevēlas nevienu citu viesi, kas izmantotu šo zvejas teritoriju.

Vasara būtu kas neierasts Metro spēlēs, it sevišķi tuksnesī. Šī koncepcija uzbur Mad Max atmosfēru.

Koncepcija, kas vēsta par rudeni un ataino dabu ar bieziem mežiem, salauztiem kokiem un krūmiem. Šajā lokācijā atrodas upes, kalni, alas un citi izdzīvojušie.

Augstāk redzamajā bildē ir attēlots viens no Artjoma sabiedrotajiem, kurus Metro spēlēs spēlē lomu kā Sparta.

Šajā bildē ir attēlots kādas grupas pretinieks pret kuru spēlētājam nāksies cīnīties.

Avots:

gameinformer

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *