PlayStation Plus marta bezmaksas spēles

Klāt marts, pirmais pavasara mēnesis, un Sony ir izziņojuši PlayStation Plus kluba biedru bezmaksas spēļu, un īpašo piedāvājumu sarakstu…

Kā pirmā spēle mums tiek piedāvāta vairāku balvu ieguvusī Bloodborne. Šī PlayStation 4 ekskluzīvā spēle ir kārtējais meistardarbs no From Software, kas vislabāk ir pazīstami ar savu Dark Souls franšīzi. Bloodborne ar savu biedējošo atmosfēru un dinamisko spēles stilu neļaus atslābināties ne mirkli. Kā jau ierasts Souls stila spēlēs, katra kļūda tiek smagi sodīta, un ir jāpierod pie fakta, ka spēles varonis ies bojā, atkal, atkal un atkal…

Turpinot uz mazliet gaišākas nots, kā otrā spēle sarakstā ir Ratchet & Clank, kas ir atkārtota spēles relīze (re-release) no PlayStation 2 paaudzes. Šī aizraujošā un krāsainā piedzīvojumu spēle aizraus kā pašus jaunākos spēlētājus, tā arī pieredzējušus spēļu veterānus. Spēlētājam pamīši, iejūtoties abu mazo, bet ļoti drosmīgo varoņu lomā ir jāglābj Solānas galaktika no Dr. Nefariosa armijas.

Tāpat martā būs pieejamas arī šādas spēles:

  • Legend of Kay, PS3
  • Mighty No. 9, PS3 un PS4
  • Claire: Extended Cut, PS Vita un PS4
  • Bombing Busters, PS Vita un PS4

Papildus, sākot no 13. marta līdz 10. aprīlim Dungeon Defenders II spēlētāji varēs saņemt ekskluzīvu PS Plus paku ar spēles valūtu, tērpiem un citiem bonusiem.

Avots:

blog.eu.playstation

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Elvis Skrastiņš (UgunsLV)

Cilvēks, kuram interesē viss jaunais, it īpaši, par un ap IT, tehnoloģijām un spēlēm. Kaislīgs hokeja fans (arī garšo kafija :D).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *