Foruma biedra atsauksmes par A Way Out

Ko par spēli A Way Out saka Konsoles.lv foruma lietotāji?…

Citāti no cilvēka ar segvārdu Dundukss:

Spēle ir aizraujošs stāsts, kas visā spēles garumā cenšas mūs izklaidēt ar jokiem, dažādiem, vienkāršākiem uzdevumiem un dažiem cietajiem riekstiem, kā arī dinamisko kameras darbu;

Lielākie spēles plusi noteikti ir tās dažādība – ir daudz mehānikas, kas spēlē būs jādara tikai vienreiz, uzdevumi ir gana dažādi, vadība ir intuitīva un viegli apgūstama.

Noteikti jāatzīmē arī spēles veidotāju darbs ar kameru – līdzīgi kā Uncharted sērijā – arī A Way Out ir ļoti skaisti nostrādātas pārejas no ātra ‘action’ uz mierīgākām ainām, vietām ļoti pamatoti ievietoti ‘slow motion’ kadri un ļoti plūdeni nostrādāti momenti, kad pareizajā brīdī jāspiež konkrētas pogas, lai izdarītu vai atvairītu sitienu.

Ne pārāk patika spēles grafika, liekās, ka tas noteikti nebija izstrādātāju fokuss. Salīdzināt šīs spēles grafiku var ar kādus 3-5 gadus vecām spēlēm;

Ne pārāk bija pārdomāts lielais daudzums ar ‘izklaides iespējām’, piemēram uzburam ainiņu – esam bēgļi, mums uz pēdām ir kaudze policistu, bet mēs ejam treileru parkā paspēlēt beisbolu;

Pēc seriāla ‘prison break’ visiem jau radies priekšstats par to, kā notiek bēgļu vajāšana, un tā noteikti nav tāda, ka slimnīcā pie noziedznieka sievas, kurai tikko piedzimis bērns jau nestāv kaudze sargu, kas gaida tēvu – šis un pāris citi momenti nozaga ‘ticamības momentu’;

Noslēgumā gribu teikt, ka šī ir bijusi labākā ‘Coop’ spēle, spēlējām to uz dīvāna, tāpēc nevaru neko komentēt par to, kā to būtu darīt katram uz savas sistēmas. Iespaids bija tāds, ka ļoti pārdomāts tieši par progresēšanu, pat ar meiteni, kas nav pieredzējusi videospēlēs, nebija jānodod kādi norādījumi.
Spēli iesaku visiem, kam tuvs ‘action, adventure’ spēles stils kā arī tiem, kuriem patika ‘prison break’ seriāls, jo cietuma spēles daļa bija ļoti interesanta.

Spēlei dodu 7/10 ballēm, pilnam rublim pietrūka skaistāks grafiskais noformējums un rūpīgāk pārdomātas detaļas, lai nezustu ticamības moments. Spēles iziešana prasīja sešas stundas un tā tika izieta uz PS4.

Citāti no cilvēka ar segvārdu dixon:
Laba spēle ar interesantu stāstu. Patīkami pavadīts laiks jautrā kompānijā. Patika, ka iespējams izvēlēties divus risinājumus, lai izietu no kādas sarežģītas situācijas.
Spēle pietiekami laba, lai izietu otrreiz, izmantojot otru tēlu un pieņemtu citas izvēles…
Viena no retajām spēlēm, kuru, izejot var palaist garām visas trofejas.

Stāsts nav pārāk garš, bet pietiekami, lai ļautu izbaudīt spēli ‘online’ vai ‘local coopā’. Dodu vērtējumu 8/10.

Vairāk varam uzzināt forumā Tavas atsauksmes par A Way Out.

A Way Out iznāca 23. martā uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *