GTA V spēle ir pelnošākais medija produkts kāds jebkad vēsturē ir bijis, saka analītiķis

Industrijas analītiķis Dāgs (Doug Creutz) apgalvo, ka Grand Theft Auto V ir nopelnījis vairāk naudas nekā citu veida medija produkts (filma, grāmata vai spēle) vēsturē. GTA V līdz šim ir pārdevis 90 miljonu spēļu eksemplāru. Un to ieņēmumi ir aptuveni 6 miljardu ASV dolāru…

Plašsaziņas līdzekļu, izklaides nozares un spēļu analītiķis Dāgs – Marketwatch vietnei paziņoja, ka spēles peļņa pārspēj tādas lielbudžeta filmas kā Star Wars un Gone With The Wind. Abas filmas ir nopelnījušas 3 miljardus ASV dolāru.

‘Es domāju, ka tas ir milzīgs pārsteigums’, sacīja Dāgs. ‘Tas nenozīmē, ka Rockstar vairs nebūs citu ievērojamu spēļu projektu, tie varētu būt. Taču diezvai GTA V līmenī.’

2017. gada beigās spēles pārdošanas apjomi sasniedza 85 miljonus eksemplāru. GTA V parādījās starp labākajām pārdotajām spēlēm NPD ikmēnešu sarakstā. Turklāt spēle vēl joprojām atrodas starp Top 10 pārdotākajām spēlēm Lielbritānijā, brīžiem pat topa virsotnē, par spīti tam, ka spēle iznāca 2013. gadā un jau ir piecus gadus veca.

Pirms dažiem mēnešiem, Rockstar paskaidroja, kādēļ GTA V neizstrādāja spēles stāsta papildinājumu (DLC).

Turklāt spēļu izdevējs Take-Two ir nākuši klajā ar paziņojumu, ka arī nākamajām spēlēm tiks ieviesti mikromaksājumi (gluži kā GTA Online). Tas nozīmē, ka to varam arī sagaidīt Red Dead Redemption II.

Avots:

ign

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “GTA V spēle ir pelnošākais medija produkts kāds jebkad vēsturē ir bijis, saka analītiķis”

  1. Uz ps3 es izgāju kādus 75% no spēles. Uz ps4 nav ne spēka, ne garastāvokļa to darīt atšķirībā no The Last of us.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *