Foruma biedra atsauksmes par Far Cry 5

Ko par spēli Far Cry 5 saka Konsoles.lv foruma lietotāji?…

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Īsumā man patika stāsts, pasaule – krāsas, vide un NPC, grafika, skaņa un pasaules izmērs.

Nepatīk bezpersoniskais varonis – es, kas nerunā, kam nav sejas utt..
Pēc tā, ka man bija jāizvēlas dzimums un rase, neliekas, ka tā bijusi izstrādātāju izvēle.

Grafika iespaidīga, salīdzinu ar Asassin’s Creed Origins un Horizon Zero Dawn.

Atvērtā pasaule dinamiska, dzīva un interesanta (šī bija pirmā Far Cry spēle, kurā izgāju visas papildmisijas);

Stāsts – liekas nekāds, bet tas daudz netraucēja, jo atmosfēra bija laba.

Varoņi – sliktie varoņi bija spilgti, it sevišķi Feita

AI (mākslīgais intelekts) glupš kā zābaks – nevar iziet pa durvīm, jo tas stāv pretī un nekustās. Uz vidējās grūtība pakāpes arī nesagādāja problēmas ne reizi, ja neskaita pašu pirmo prologa misiju.

MP (Multiplayer – daudzspēlētāja režīms) – tas tika uzpiests, un tas mani no tā atbaidīja, tā arī nepmēģināju.

Vērtējums:
7.5/10, līdz šim labākais Far Cry gabals

Foruma lietotājs HandheldGuru saka:

Spēlēju tikai vienspelētāja režīmu (singleplayer). Sākumā biju mazliet vīlies, jo gaidīju kaut ko tuvāku satīrai GTA stilā. Vēl aizvien liekas, ka kaut kā īsti neiet kopā humors un “beigas drīz būs klāt” atmosfēra, bet tas man nešķiet arī tik būtiski, jo šī tomēr ir Far Cry. Savukārt Montana kā spēles pasaule, manuprāt, ir ļoti veiksmīga izvēle, jo tā ir ideāls fons, uz kura ārdīties. Vienīgais policists esi tu, spēlētājs. Ir kārtīga džungļu atmosfēra. Liekas daudz interesantāka vide par Far Cry 4 piedāvāto.

Spēles process Far Cry ir galvenais, un šajā ziņā, manuprāt, jaunākā daļa ir galvas tiesu pārāka par iepriekšējām. Salabota braucamo vadība (vairs nekādas kreisās sviras bīdīšanas uz augšu/leju – tagad R2/L2). Aizvākts taisnstūros sadalītais veselības stabiņš, tā ka var atgūt visu, nelietojot aptieciņas. Jaunas blakuslietas, piemēram, zvejošana un bunkuru izlaupīšana (ļoti jautra aktivitāte ar nelieliem mīklu minēšanas elementiem, daudz pārsteigumu).

Pats labākais jaunums ir atvērtā struktūra – ja nepatīk kāds uzdevums, spēlē citu! Arī tad, kad atbrīvoju kādu no 3 reģioniem, palika pāri vēl daudz stāsta misijas, jo vajadzīgos Resistance punktus savācu ar citām aktivitātēm. Man šķiet, ka šādu iespēju vajadzētu visās atvērtās pasaules spēlēs. FC5 ir problēma, ka daži uzdevumi ir ārkārtīgi muļķīgi, piemēram, jānogalina 3 grizliji, lai noplēstu viņu ādas, bet atrast kādu no tiem var būt laikietilpīgs process, tāpēc ir forši, ka “misijas” var savā ziņā izlaist.

Lielākais mīnuss – reizēm pārāk lielais haoss, ko izraisa neparedzams mākslīgais intelekts. Braucot pa parastu ceļu, garantēti tevi ierauga pretinieki un sāk apšaudīt, kas ātri vien izvēršanas lielā slaktiņā, varbūt vēl ugunsgrēkā. Tas ir jautri tikai tad, kad gribas, lai tā notiek, kad nav plānots darīt neko konkrētu. Uz Guns for Hire biedriem paļauties nevar, jo viņi mēdz nodot spēlētāju, kad zodzies iekšā kādā apmetnē.

Manā skatījumā šī ir labākā Far Cry, kas radīta. Pirmā daļa vienkārši ir novecojusi, FC2 likās pilnīgs murgs, FC3 kaitināja tēli (ja neskaita Vāsu), bet FC4 vienkārši šķiet garlaicīga. Ja spēlē viens, tad varbūt labāk pagaidi pusgadu, līdz cena tiek samazināta uz € 30. Bija nepatīkams pārsteigums, ka Arcade Mode nav pieejams tiem, kas neabonē PS+.

Foruma lietotājs Guncha83 saka:

Vakar uzrāvu pāris stundas. Pagaidām nevar saprast. Spēlē paliels haoss, gribējās crafting sistēmu no FC4, bet punktu sistēma patīk labāk šajā spēlē. Respektīvi – lai varētu apgreidot prasmes (skill) – nav nepieciešams XP, bet vajag izdarīt noteiktas lietas, lai dabūtu skillpointus. Tas padara spēli mazliet dažādāku – nav tups xp grindings. Rezumē uz doto brīdi ir tāds, ka uzspēlēju tikai pāris stundas. Ja būtu kaut kas baigi vou, tad nebūtu nolīdis no XB1 visu nakti.

Foruma lietotājs jaunais saka:

Nu ko lai saka – vizuāla puse ir ļoti laba, krāsas smukas, dabas ainas paverās ļoti dabīgas. Kalni, pļavas, ezeri, upes, it sevišķi, lidojumā ar helikopteri – prieks skatīties pa malām.

Par sižetu – par ļoti interesantu es to nevarētu nosaukt, bet tai pat laikā ir interese nākamo un nākamo misiju izpildīt. Vairāk jau es to raksturotu kā jautru. Kaut arī pa lielam misijas sastāv no tā, ka vajag iznīcināt sektantus, lai nonāktu līdz konkrēta reģiona bosam, bet līdz šim tas noticis katru reizi citādāk – kaut kur pietiek ar to, ka ieej “rembo” stilā un visu sabombardē.

Citās misijās ir pakaļdzīšanās ar apšaudēm. Vēl kāda misija, kur šis tas jāmeklē, un reizēm tas ir noslēpts tādā vietā, ka prasa laiku, lai atrastu. Un, protams, ir misijas, kur jālavās klusītiņām, jo pretējā gadījumā misija izgāzīsies.

Patika arī tas, ka vari sev nolīgt pārinieku, kurš kopā ar Tevi cīnās pret sektantiem – reizēm noder kā šoferis uz lielceļu apšaudēm. Var izmantot kā jebkura transporta vadītāju, vai ieroču biedru. Kaut arī dators to vada, bet reizēm palīgs ir labs.  Tomēr ir reizes, kad Tevi nodod un misiju izgāž.

Spēli spēlēju krievu valodā – par leksiku Отсоси, далбайоб, utt… Tādas frāzes arī var dzirdēt un ne tikai tādas.

Tagad esmu spēli izgājis un varu atstāt savu gala viedokli…

Spēlēt bija jautri – sprādzieni, pakaļdzīšanās, bet, kad biju spēlē ticis līdz pusei, nedaudz sāka apnikt. Par daudz ir tās papildu misijas, kuras pie katra garāmgājēja varēja dabūt.

Sižets – par spēcīgu es to nevarētu nosaukt, bet tomēr interese bija iet līdz galam ar domu, kas gan tur beigās sanāks. Pēdējais boss, pilnīgs bardaks un spēles finālā – vilšanās un nedaudz nesaprašana.

Grafiskā puse – tur nav daudz ko teikt, izskatās smuki, visas spēles garumā bija, kur acis priecēt.

Mans spēles vērtējums 7/10

Foruma lietotājs Matizs saka:

Manuprāt, labākais Far Cry no visiem pārējām Far Cry spēlēm. Pa lielam kolēģi visu jau ir aprakstījuši augstāk.

Uz PS4 Pro izskatās ļoti labi, stabils kadru skaits (frame rate) un HDR krāsas izskatās fantastiski. Par co-op: strādā lieliski un ir viens no labākajiem kādu esmu spēlējis, nekādu gļuku un kļūdu (esmu pārsteigts, ņemot vērā, ka tas ir Ubisoft).

Foruma lietotājs Skhen saka:

Spēlēju Far Cry 5 uz standarta PlayStation 4, un arī spēle vizuāli izskatās ļoti labi. Esmu nospēlējis nedaudz vairāk par divām stundām un guvis tikai īsu priekšstatu no tā, kas spēlē vēl ir sagaidāms. Pagaidām neesmu vīlies, varbūt nedaudz raizējos par stāstu un sižetu, kurā varētu būt klupšanas akmeņi, bet tad jau manīs.

Foruma lietotājs Bubinators saka:
Spēle visā kopumā baudāma, protams, ir daudz kļūdu un gļuku, bet kā visām spēlēm ar laiku viss tiks salabots, ja ir nepacietība var ņemt un spēlēt, bet vēlāk spēle noteikti būs vēl baudāmāka.

 

Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Far Cry 5.

Far Cry 5 iznāca 27. martā uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *