Call of Duty: Black Ops 4 nav iekļauts stāsts ar vienspēlētāja režīmu

Call of Duty: Black Ops 4 spēlē nebūs stāsts ar vienspēlētāja režīmu, bet gan uzsvars likts tikai uz daudzspēlētāju un zombiju režīmu (multiplayer)…

Kā saka Call of Duty pārstāvis Dans (Dan Bunting): “Šogad mēs nedaudz pamainām lietas, piemēram, veidu, kā jaunākajā Call of Duty spēlē tiks vēstīts stāsts starp daudzspēlētāja spēles režīmiem.”

Dans piebilda, ka šoreiz ir padziļinātāka uzmanība pievērsta stāstam un personāžiem interneta vidē: “Mēs piedāvāsim vēl lielāku personāža un naratīva dziļumu daudzspēlētāja režīmā kādu jebkad esam realizējuši.”

“Mēs spēlētājiem solo misijās sniegsim iespēju apgūt katru no speciālistu klasēm,” sacīja Dans. “Šīs misijas piedāvās daudz jautrības un ātru cīņu starp šiem speciālistiem. Turklāt procesa attīstībā tiks izklāstīti to stāsti, kur naratīvs ieņem laiku starp Black Ops 2 un Black Ops 3.”

Tiešsaistē “ir šis stāsts, bet tas tiek pastāstīts daudzspēlētāja režīma pasaulē,” piebilda Dans.

Piedevām Black Ops 4 piedāvās trīs veida kampaņas zombiju režīmā, kur pirmo reizi tiks iekļauti arī spēles boti (kad dators vada spēlētājus), ļaujot spēlētājam šo režīmu spēlēt vienam.

Call of Duty: Black Ops 4 iznāks šī gada 12. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Avots:

gamesradar

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

3 thoughts on “Call of Duty: Black Ops 4 nav iekļauts stāsts ar vienspēlētāja režīmu”

  1. Es būšu atklāts – man ir patīkami redzēt, kā Jūs reaģējat uz rakstiem. Ir aizraujoši un jautri paskatīties 😀 . Tādējādi zinu, ka Jūs sniedzat atbalstu 🙂 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *