The Farm 51 atklāj jaunu šaušanas spēli World War 3

Spēļu izstrādātāji The Farm 51 Call of Duty un Battlefield vidū piedāvās citu veidu šaušanas spēli, kura darbība norisināsies Trešajā pasaules karā…

World War 3 ir pirmās personas šaušanas spēle, kura notiks modernā laikā un kurā valdīs militārais globālais konflikts starp valstīm.

Spēļu izstrādātāji apgalvo, ka spēle piedāvās “visautentiskāko lodes un bruņas sistēmu FPS spēlēs līdz šim.” Proti, lodes reālistiski reaģēs pret spēlētāja bruņām, kā arī spēlētājs izjutīs kara tehnikas aprīkojumu svaru, kas ietekmēs spēles procesu.

World War 3 tiks iekļauti daži spēles režīmi kā Infantry, kur cīņa notiks starp karavīriem bez jebkādiem transportlīdzekļiem un Warzone, iekļaujot gan lidojošus, gan sauszemes transportlīdzekļus. Visa kara tehnika balstīsies uz modernajiem ieročiem un tehnoloģijām.

Liels uzsvars tiks likts uz komandas sadarbību (Squad), kā arī uz Recon režīmu, kas balstīsies uz battle royale stilu. Tajā spēlētājam ir jāieņem attiecīgi mērķi.

Kastomizācija spēlēs lielu lomu World War 3 – būs iespēja mainīt ieroča noformējumus, daļas, pievienot papildrīkus un citas lietas.

World War 3 būs pieejama vēlāk 2018. gadā Steam lietotājiem (Early Access). Sīkāka informācija World War 3 oficiālajā mājas lapā.

Avots:

thefarm51

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “The Farm 51 atklāj jaunu šaušanas spēli World War 3”

  1. The Farm 51 izstrādāja arī tādu horror šūteri ” Get even”, par kuru netā ir diezgan labas atsauksmes, bet šeit, kā par brīnumu, neviens neko neraksta. Pavisam nejauši uzdūros šai spēlei.

  2. Viss taču ir ok. Tikpat labi pats varu uztaisīt topiku par spēli un ielikt treileri, ja neviens cits to ātrāk neizdara. Lieliem rakstiem fiziski nav laika. Piem., par to pašu PS4 ekskluzīvu” Hidden Agenda” forumā, kā rādās, ne zilbes. Ja pamanu citur info, tad uzzinu.

  3. Droši, ja pamanu kādu spēli, kuru vērts pieminēt vai interesantu informāciju – dari to zināmu forumā 🙂 .

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *