Fani neapmierināti par sieviešu tēlu ieviešanu Battlefield V spēlē

Fani tviterī izrāda neapmierinātību, ka Battlefield V spēlē ir ieviests sieviešu tēls, it sevišķi, uz spēles diska vāka…

Fani ātri reaģēja uz augstāk redzamo attēlu un tviterī veidoja vairākus heštagus #3notmybattlefield, tādējādi parādot, ka spēlei ir vajadzīgs precīzāks vēstures atainojums. Pastāv uzskats, ka šāds gājiens no EA un DICE puses ir tādēļ, lai piesaistītu plašāku auditoriju nevis reprezentētu vēsturiskos notikumus.

Taču DICE boss Oskars Gabrielsons (Oskar Gabrielsson) aizstāv kompānijas lēmumu, jo viņš saka:“Mēs vēlamies Battlefield V reprezentēt lielāko traģēdiju cilvēku vēsturē, un vienlaikus dot spēlētājiem iespēju veidot un izvēlēties savus personāžus ar kuriem spēlēt.”

“Mūsu galvenais uzdevums ir izveidot spēles, kas iekļauj daudzveidību. Mēs vienmēr ejam uz maksimālo, lai piedāvātu vēl ko nepieredzētu. Bet visā visumā – mūsu izstrādātajām spēlēm ir jābūt aizraujošām un jautrām,” saka O. Gabrielsons.

Battlefield spēles būtībā neataino precīzus un patiesus vēsturiskus notikumus, bet gan balstās uz vēsturiskiem faktiem. O. Gabrielsons atzīmēja, ka “Battlefield pasaule vienmēr devusi spēlētājam brīvību izvēlēties, kā spēlēt. Piemēram, uz zirga atrodas trīs spēlētāji ar liesmu metējiem. Taču BFV Tev piedāvās iespēju izvēlēties ar kādu tēlu spēlēt (vīrieša vai sievietes). Šis ir #everyonesbattlefield.”

Kā apgalvo spēļu portāls gamespot, tad Battlefield V, kur karā tiek iekļautas sievietes – nepārveido vēsturi, jo sievietes ir piedalījušās Otrajā pasaules karā. No zināmākajām Ludmila Pavļičenko (Lyudmila Pavlichenko) – krievu snaiperists ar 309 apstiprinātām slepkavībām, kas šo sievieti padara vēsturē par nāvējošāko snaiperu sieviešu vidū. Vanda Gerca (Wanda Gertz) – Polijas karavīrs, kas sevi attēloja kā vīrieti. Savu karjeru Gerca uzsāka Pirmajā pasaules karā, un beigu beigās vadīja speciālu sieviešu bataljonu. Un Elieen Nearne britu spiegs, kurš iekļuva Francijā, lai izveidotu speciālu tīklu “Wizard”. Viņa tika pieķerta, spīdzināta un aizsūtīta uz Rāvensbrikas nometni. Vēlāk viņa aizbēga – pārcelšanas laikā uz citu nometni.

Vairāk par Battlefield V, sieviešu lomu tajā un kampaņu uzzināsim E3 (Electronic Entertainment Expo), kas notiks Losandželosā no 12. līdz 14. jūnijam. 

Battlefield V uz PlayStation 4, Xbox One un PC iznāks 16. oktobrī.

Avots:

gamespot

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “Fani neapmierināti par sieviešu tēlu ieviešanu Battlefield V spēlē”

 1. Nu gan atrada problēmu par ko sacelt brēku – jo tālāk,jo trakāk…
  Varētu padomāt,ka otrajā pasaules karā nepiedalījās sievietes.

  1. Sievietes tieši šajā laika periodā ieguva savas tiesības uz vienlīdzību, jo, kamēr teju vai visi vīri karoja, bija pieprasījums pēc darba spēka, kur sievietes sevi pierādīja. Bet es personīgi nezināju, ka ir bijušas tādas sievietes kā Ludmila, Vanda un Elieen, kuri reāli karoja. Tas man bija atklājums.

   Ko gan vēsture nav mainījusi, jo tas viss ir izveidojis tādu dzīvi, kādu patlaban dzīvojam. Sazin, kas būs pēc 100 gadiem.

 2. Oskar,mans opis karoja otrajā pasaules karā – Tu pat nespēj iedomāties kādas briesmīgas lietas es par to biju dzirdējis. Negribīgi stāstīja,bet kad iedzēra kādu glāzīti,tad arī mēle atraisījās… Piedalījās visi un abās frontes pusēs.

  1. Andri, varu tikai iztēloties. Zinu, ka šie cilvēki, kas to pieredzējuši un pat karojuši – diži nevēlas par to atcerēties un stāstīt. Bet kad runā, tad tā ir lieliska iespēja dzirdēt kāda cilvēku stāstu par karu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *