Foruma biedra atsauksmes par God of War

“No spēles esmu saņēmis krietni vairāk, kā biju gaidījis,” saka foruma lietotājs Jaunais

Foruma lietotājs jaunais saka:

Spēle ir izieta. Kampaņu aptuveni spēlēju 35 stundas – kopā ņemot papildmisijas un kartes izpēti.

Sižets mani pārsteidza ar dažādiem pavērsieniem līdz pat spēles beigām. Saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem par spēlē notiekošo un to personāžiem. Pat katra mazā papildmisija ir ar savu minī stāstu, kuras bija interesanti spēlēt.

Par vizuālo pusi: bija tādi brīži, ka mute atvērās. It sevišķi tad, kad nonācu pie lielajiem bosiem, kuri ar saviem lielajiem izmēriem mani pārsteidza, jo tas viss grafiski ir labi nostrādāts (piemēram, lecienā ielekt milzīgas ķirzakas mutē un ar cirvi iecirst tai mēlei).

Vienīgais, ko pagaidām neesmu izspēlējis – tās ir papildmisijas par valkīrijām, jo rekomendē to spēlēt pēc spēles kampaņas beigām.

No spēles esmu saņēmis krietni vairāk, kā biju gaidījis. Mans vērtējums: 10/10.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Esmu apmēram nospēlējis no divām līdz trim stundām, un pagaidām Jaunais visu jau minējis, kam varu piekrist. Taču par grafikas Performance mode gan būšu vēl kritiskāks – PS4 PRO Resolution mode nebija jāiekļauj, jo konsole to vienkārši nevelk. Nevaru iedomāties cilvēkus, kas būtu gatavi mēģināt saskatīt atšķirību, ko dod Resolution mode, pret to, cik spēle paliek saraustīta un lago. Te pagaidām trekns mīnuss – ja dzelzis nevelk, tad nav ko ieviest.

Foruma lietotājs Bubinators saka:
Par spēli esmu sājūsmā. Spēles stāsts ir izcils, arī personāži. Viena no tām retajām spēlēm, kuru gribās spēlēt vēl un vēl. Man brīžiem sagādā problēmas ar PlayStation 4 pulti R2 pogu, jo citreiz nestrādā heavy attack. Tad atliek restartēt save failu, lai atkal tas strādātu. Grūti ir saprast, vai vaina ir spēlē vai manā kontrolierī, jo citās spēlēs tādu problēmu līdz šim nebiju saskatījis. Taču jāatzīst, ka tas notiek reti. Un spēlēt spēli bez loading screen (gaidīšanas mirkļa, kad spēle ielādē konkrētus failus) ir bauda. God of War noteikti ir must have.
Foruma lietotājs Drejz saka:
Platīns kabatā, un spēle uz urrā!

Vairāk vari uzzināt Tavas atsauksmes par God of War un God of War foruma sadaļā. God of War iznāca ekskluzīvi uz PlayStation 4 20. aprīlī.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *