Battlefield V daudzspēlētāja režīms izskatās daudzsološs

Daudzspēlētāja režīma treileris atklāj vairāk ainu par spēli, kā arī demonstrē jaunu mehāniku, kur spēlētājam būs iespēja apgulties uz muguras un pārvietoties…

Treilerī manāmi tiek demonstrēta jaunā mehānika, kur spēlētājs noguļas dažādās pozās – uz sāniem, uz muguras un vienlaikus notiek pārvietošanās. Kas tāds ir pirmo reizi Battlefield vēsturē, jo pirms tam spēlētājs varēja apgulties tikai uz vēdera.

Tiek parādīta arī iznīcināšanas mehānika, kur tanks skar un sadragā vairākas mājas pēc kārtas. Neskaitāmi sprādzieni un lidojošas lidmašīnas.

Battlefield V iznāk 19. oktobrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām. Ir iespējams arī pieteikties spēles beta versijai.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

3 thoughts on “Battlefield V daudzspēlētāja režīms izskatās daudzsološs”

  1. Tieši daudzspēlētāja režīms ir tas, kas izceļ šo spēli, tādēļ neslēpšu, ka esmu pārsteigts, ka Tev vairāk interesē stāsts. Vienīgā kampaņa, kas man no Battlefield sērijām prātā ir palicis (un ko reāli var uzskatīt par kampaņu) ir Battlefield 1.

  2. Oskar,es neesmu MP spēlētājs. Tikai braukšanas spēles atbalstu MP un Last of us kur esmu nospēlējis jau 2000+ stundas un tuvu 700 lvl.
    Vis pārējais mani interesē tikai kampaņa…

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *