Foruma biedra atsauksmes par Detroit: Become Human

“Spēļu izstrādātāji Quantic Dream tiešām ir malači, uztaisījuši scenāciju, kas pārspēj lielāko daļu filmu,” saka foruma lietotājs Dundukss

Foruma lietotājs Dundukss saka:
 • Par labo: Grafika, atmosfēra, animācijas, cilvēku seju datalizācijas ir apbrīnojamas. Acis nostrādātas tik labi, ka liekas, ka tur tiešām ir cilvēks.
 • Asistents spēles “menu” arī ir interesanta un atbilstoša inovācija.
 • Stāsts ir pasniegts ļoti labi, un kā jau biedri minēja, spēle ierauj dziļāk ar katru nospēlēto minūti (vakar no 23:30-1:00, pēc katra “chapter” teicu “Nākamais būs pēdējais”).
 • Visi trīs sēles tēli ir vienlīdz spēcīgas personības, īpaši izceļas Kāra, laikam pie vainas tieši līnija, pa kuru attīstas viņas stāsts.
 • Patreiz liekas, ka šī būs pirmā spēle pēc “Diablo III”, kas tiks izieta vairāk nekā vienu reizi.

 

 • Par slikto: PS4 PRO rūc kā negudrs, liekas, ka spēles viedotāji no tās kastes izžmieguši maksimumu.
 • Tekstūru ielāde varēja būt plūdenāka – izkāpjot no autobusa plākāts uz tā “pakaļas” no graudaina uz salasāmu palika aptuveni divas sekundes laikā.
 • Joprojām neesmu pieradis pie vadības – man neļauj brīvi taisīt taisīt 360, bet brīdī, kad ir jāpārslēdzas starp diviem skatu punktiem, 360 atstāts tikai “scan” režīmā.
 • Meitenes (Alice) tēls liekas nepārliecinošs un tāds nepabeigts, varbūt kas mainīsies.

 

 • Noslēgumā: Spēle izieta, dodu 10/10.
 • Man gan ir tā, ka ar pirmo reizi panācu labas beigas, tāpēc otrreiz neiešu.
 • Spēles stāsts ir ļoti spēcīgs, un spēle ir iekļuvusi manā top 3 sarakstā – tieši jau ar savu stāstu, pievienojoties The Last of Us un Heavy Rain.
 • Noteikti iesaku visiem, kam tuva terminatora, androidu tēma.
 • Par kontrolēšanu – laikam, spēlējot pie tās pieradu un, ja sākumā pasūdzējos, tad uz beigām īsti spēlei nav kur piesieties, ja nu vien gadījās redzēt pa kādam vizuālam gļukam. Izstrādātāji tiešām malači. Uztaisījuši scenānāciju, kas pārspēj lielāko daļu filmu.
Foruma lietotājs jaunais saka:

Esmu izgājis spēli divas reizes pēc kārtas – tik ļoti mani tā ievilka, ka pēc spēles iziešanas sāku to spēlēt no jauna un jau ar citām ceļa izvēlēm, lai iegūtu labāku fināla iznākumu. Spēlei dodu 11/10.

Pilnīgi negaidīti pavērsieni. Viena nenozīmīga veikta izvēle spēles sākumā, un beigās tas var kļūt par ļoti svarīgu lietu spēles finālam, vai kādam notikumam spēles gaitā (ir jāveic ļoti daudz dažādi lēmumi, un daudzi no tiem ietekmē spēles gaitu, personāžu rīcības un notikumus, un pat galveno varoņu NĀVI). Vārdu sakot, viens lēmums var mainīt vesalu virkni notikumu, kurā jau būs cits ceļš ar citiem lēmumiem.

Katrs spēles personāžs ir ļoti spēcīga personība ar savu dzīves stāstu, kuru izveido pats spēlētājs, veicot izvēles dažādās dzīves situācijās. Tām Tu ej līdzi un vienlaikus emocionāli izdzīvo to… Turklāt spēlē ir ļoti labi atspoguļotas reālas dzīves situācijas – vardarbību ģimenēs un cilvēku rīcībām pret tiem, kuri ir savādāki kā mēs.

Par vadību gribu pieminēt – biedrs iepriekš to bija minējis kā mīnusu, bet es teiktu, ka tas ir tieši liels PLUS, kas ļoti labi iederās interaktīvā spēlē. Proti, tas vairāk dod to efektu, ka skatītos filmu, bet viss nenotiek kā pēc scenārija, bet pats it kā vadītu “filmas” personāžus un pats pieņem lēmumus. Tas viss vēl pastiprināti mani tajā ievilka un deva papildus efektu.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Spēle ir laba, bet tie, kas redzēja “AngryJoe review” piekritīs – vairāk kā filma ar kaut kādiem button mash sequence.

Prasās vairāk pašam darīties, nevis pienākt un uzspiest, pienākt un uzspiest, pienākt un uzspiest, pienākt un uzspiest…

Viena lieta, kas mani kaitināja ir kamera, nereāli stulbi mainījās, ieejot citās istabās..

Lai nu kā “story” un grafika to kompensēja, bet vairāk kā vienu reizi spēlēt spēli negribēju: gala verdikts 9/10.

Vairāk vari uzzināt forumā Tavas atsauksmes par Detroit: Become Human  un Detroit: Become Human sadaļā. Detroit: Become Human iznāca ekskluzīvi uz PlayStation 4 25. maijā. Kādas ir Tavas atsauksmes?

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *