Mistērijas ap Death Stranding vēl joprojām nav atklātas

Ar katru nākamo video – Death Stranding pakāpeniski atbild uz neatbildētajiem jautājumiem, ko spēle radījusi jau ar pirmo tīzeri 2016. gadā. Bet tajā pašā laikā uzdodot vēl vairākus citus jautājumus…

Pirmo reizi Death Stranding atklāja E3 Sony preses konferencē 2016. gadā, kur pats spēļu direktors Haideo Kodžima (kas savulaik izstrādāja Metal Gear Solid spēles, bet tagad Death Stranding sadarbībā ar Sony) uzstājās uz skatuves un oficiāli paziņoja par Death Stranding (tīzera treilera veidā).

Spēles tīzeris 2016. gadā:

Kopš tā brīža spēle ir izraisījusi lielu interesi un mistēriju ap to. Vai tā patiesi ir PlayStation 4 spēle? Kas tā ir par spēli? Kas tur vispār notiek? Kā zinām, Haideo Kodžima izceļas savās spēlēs ar savādu īpatnību, piemēram, radītajās MGS spēlēs (neierastas, dīvainas, Japāņu iztēlē). Tas pats notiek ar Death Stranding, bet visai neierastā veidā – pasniegšanas veidā, kā spēle tiek parādīta un iepazīstināta ar auditoriju.

2016. gadā The Game Awards notikumā fani varēja vērot otro tīzera treileri, kurā atainots labi zināmais aktieris Mads Mikelsens (Mads Mikkelsen – ļaundaris Bonda filmā Casino Royale). Treileris savā saturā slēpj vairākas slēptas nozīmes un simbolus, kur H. Kodžima savā tviterī ir atzīmējis:

Piedevām, pavisam nesen 11. jūnijā PlayStation blogā H. Kodžima ir rakstījis:“Šai mistērijai ir dažas atbildes ietvertas jau treilerī, kas tika publicēts divus gadus atpakaļ. Tas ir priekš Jums, faniem. Lieciet lietā savu iztēli. Meklējiet pavedienus un lauziet savu galvu, lai atklātu šo mistēriju. Bet šie atstātie pavedieni atklāj tikai daļu no visas mistērijas.”

Tas ļauj noprast, ka zemāk redzamajā tīzerī ir vairāki aspekti, kurus atklājot, var atšķetināt ja ne pilnīgi, tad daļēji šo noslēpumaino mistēriju ap spēli, kuru H. Kodžima spēlētājiem ir izveidojusi. Bet tā arī līdz šim tās vēl nav skaidri atklātas.

Gadu vēlāk  The Game Awards 2017 pasākumā tika rādīts trešais Death Stranding tīzera treileris, kas sniedza plašāku ieskatu gaidāmajā spēlē, bet tā arī neapgaismoja mūs, kas īsti spēlē notiek – kas tas par mazuli, kas tiek bieži izcelts? Kas tās par noslēpumainajām radībām? Sprādzieniem? Kādēļ tas vīrs izmisīgi cenšas sevi novākt, lai netiktu tur augšā?…

Un šī gada E3 pasākumā (2018.) Sony preses konferencē beidzot vairs nedemonstrēja tīzeri, bet gan Death Stranding spēles procesa (gameplay) video. Tajā tiek atklāts vēl vairāk no spēles, kā arī uzzinām vairāk par galveno varoni Semu, kurš ir vienkāršs cilvēks – kurjers, pārvadājot lietas.

H. Kodžima par Semu ir stāstījis iepriekš minētajā PlayStation blogā: “Tipiskajam varonim pārsvarā ir kāda saistība ar eliti vai militāru aspektu. Bet Semam tādu nav. Viņš ir darbinieks, vīrs, kas dara savu darbu profesionāli – fizisku strādājošu darbu. Precīzāk Jūs to uzzināsiet, spēlējot pašu spēli, un kontrolējot Semu. Bet mūsu izaicinājums ir izveidot jaunu formu spēlēšanas procesā un varoni, kāds vēl nav radīts spēļu industrijā.” 

Zemāk spēles procesa video:

H. Kodžima blogā vēl ir piebildis, ka jaunākajā treilerī ne tikai var atrast atbildes, bet arī vēl citas mistērijas: “Šajā video ir sastopamas arī citas atbildes, kā arī var pamanīt jaunas mistērijas,” sacīja H. Kodžima.

Fani, intresenti un mediji spekulē, ka Death Stranding varētu ieviest inovācijas videospēļu industrijā, ka tā aizsāks un piedāvās ko jaunu, sākot jau ar fotoreālistisku grafiku un spēlēšanas veidu.

Jāatzīst, ka spēle ir atstājusi savu veida iespaidu uz auditoriju, ar kuru Kodžima prasmīgi rotaļājas, veidojot intrigas virpuli. Bet lai kādu analītisku metodi mēs lietotu, lai atšifrētu šo virpuli tie visi ir tikai minējumi, jo to visu pilnībā apstiprinās tikai pati spēle.

Kā Tev šķiet, par ko ir Death Stranding? Kādas mistērijas Tu esi atklājis? Dari to zināmu komentāros.

 

*SNIEDZ ATBALSTU KONSOLES.LV*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *