“PlayStation 5 ir trīs gadus priekšā ,” saka PlayStation galva Džons Kodera

PlayStation boss Džons Kodera (John Kodera) The Wall Street Journal ir teicis, ka kompānija atveltīs vēl vismaz trīs gadus PlayStation 5 izstrādei…

“Mēs nākamajam solim gatavosimies vēl trīs gadus, lai nākotnē varētu palekties vēl augstāk,” sacīja Dž. Kodera.

Tā rezultātā kompānija paildzina konsoles mūža ciklu, kas iepriekšējām PlayStation konsolēm vidēji ir no sešiem līdz septiņiem gadiem.

Turklāt Sony izpilddirektors Kenichiro Yoshida pagājušajā mēnesī kompānijā laida klajā trīs gadu biznesa plānu, kurā paredzēts, ka līdz 2021. gadam Sony peļņa būs aptuveni 1,6 miljardi ASV dolāru.

Tuvojoties PlayStation 4 mūžu cikla beigām, trīs gadus biznesa plāns atklāj, ka tas tikai minimāli ietekmēs Sony finanses, jo kompānija no aparatūras vairāk uzmanību pievērsuši tiešsaistes servisiem – stabilākos ieņēmuma avotos nekā pārdodot pašu konsoli un programmatūras.

Tas ļauj noprast, ka par jauno PlayStation 5 konsoli mēs kādu laiku nedzirdēsim, un tas neiznāks ātrāk par 2021. gadu.

Avots:

gamespot

*Atbalsti Konsoles.lv darbību*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on ““PlayStation 5 ir trīs gadus priekšā ,” saka PlayStation galva Džons Kodera”

  1. ” PS5 ir gaidāms pēc trīs gadiem” vai ” var gaidīt pēc trīs gadiem ” skanētu labāk, jo no sākuma gandrīz nesapratu virsrakstu. Tikai neapvainojies, zinu, ka domas dažreiz grūti ietērpt vārdos. Nu, ko, 3 gadi? Tas ir daudz, tad vēl jābūt daudzām spēlēm. Sirmi mati, he, he.

  2. Viss kārtībā, Treneri, neapvainojos, tikai priecājos, ka tiek izrādīta interese 🙂 .

    Sākotnēji virsraksts bija “Līdz PlaySation 5 jāgaida trīs gadi”, bet tad nez kādēļ no kurienes parādījās “PlayStation 5 ir trīs gadus priekšā” 😀 .

    Trīs gadi, tas mani nepārsteidz, jau Pāris Vārdos minēju, ka nevar būt tā, ka GTA VI izlaidīs veselu konsoļu paaudzi (interesanti, kā būs ar nākamo Xbox). Domāju, ka ap 2021. gadu GTA VI varētu arī ieraudzīt dienas gaismu.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *