Aktieris Neitans Filions dod mājienu saistībā par Uncharted

Aktieris Neitans Filions savā Instagram profilā publicē divus attēlus, kas atsaucas uz Uncharted franšīzi. Pastāv iespēja, ka aktieris varētu ieņemt galveno lomu Uncharted filmā…

N. Filions nevienu reizi nav spēlējis kādu lomu Uncharted spēlēs, taču viņu publicētie attēli norāda iespēju saņemt lomu filmā kā Neitena Dreika atveidotājs. Vai vismaz saistību ar to.

Sic Parvis Magna. 7/16/18

A post shared by Nathan Fillion (@nathanfillion) on

Augstāk attēlots reperis Dreiks, un aktieris atzīmējis Sic Parvis Magna, kas nozīmē greatness from small beginnings, kura frāze ir paņemta no Uncharted sērijas.

7/16/18

A post shared by Nathan Fillion (@nathanfillion) on

Vēlāk aktieris publicēja nākamo attēlu, kas ataino karti, grāmatu, piezīmes blociņu, pildspalvu un lupu.

Aktiera atzīmētais datums, 16. jūlijs, kas ir pirmdiena, ļauj noprast, ka uzzināsim ko vairāk. Turklāt 19. jūlijā ir gaidāms San Diego Comic-Con pasākums, par ko visticamāk N. Filions ir devis mājienu, iekļaujot kaut ko par Uncharted.

N. Filions ir bijis aktieris vairākās citās videospēlēs kā Destiny, kurā tēloja Cayde-6Halo (Sergeant Buck) un Firefly kā Reynolds, un citās.

Pirmo reizi Uncharted filmu atklāja 2009. gadā. Laika gaitā tā ir piedzīvojusi vairākas izmaiņas kā aktieru un direktoru nomaiņa. Taču pagājušogad Šons Levijs apstiprināja, ka viņš veidos filmu, un Neitenu Dreiku attēlos Zirnekļcilvēka aktieris Toms Hollands.

Avoti:

vg247

gamespot

*Atbalsti Konsoles.lv darbību*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *