Neitans Filions ataino Neitanu Dreiku fanu veidotajā Uncharted filmā

Aktiera Neitana Filiona nesenais mājiens Instigram profilā nav saistīts ar oficālo Uncharted filmu, bet gan ar fanu veidotu…

Meksiku banda ir sagūstījuši Neitanu Dreiku, kuri meklē kādu nozagtu dārglietu. Plāns šķiet iet kā pa diedziņu, kurā iesaistītie ir Dreika zināmie biedri Elēna un Salivans.

Filmā var manīt vairākas atsauces no Uncharted videospēles kā Neitena Dreika asprātīgie joki (pat nopietnās situācijās), šarms un humors, gaisotne, mīklas risināšana, apšaudes un tuvcīņa Uncharted stilā. Piedevām apšaude tiek demonstrēta trešajā personā.

Kaut arī ar Uncharted oficiālo filmu ir sarežģītības tās izveidē, fani tomēr cer, ka Neitans Filions varētu būt tas cilvēks, kas reprezentētu Neitanu Dreiku un aizstātu Tommu Holandu. Daži labprāt no šī īsā video redzētu pašu filmu pilnajā versijā.

Avots:

vg247

*Atbalsti Konsoles.lv darbību*

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

2 thoughts on “Neitans Filions ataino Neitanu Dreiku fanu veidotajā Uncharted filmā”

  1. Šis garadarbs izskatās daudz labāk par lielu daļu maz-budžeta filmām. Letiņiem ir kur mācīties šai jomā!

    1. “Šis garadarbs izskatās daudz labāk par lielu daļu maz-budžeta filmām”

      Savā ziņā piekrītu, būtu vienreizēji redzēt, kā šis īsais video attīstītos pilnvērtīgajā filmā. Bez tam N. Filions tiešām ir līdzīgs Dreikam, arī viņa balss.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *