Tava seja var nonākt Hitman 2 spēlē

Spēļu izstrādātāji IO Interactive rīko speciālu pasākumu mini spēlē Sniper Assassin, kur labākajam spēlētājam ir iespēja savu seju dabūt Hitman 2

Pasākuma aprakstā ir minēts: “Dalībniekiem ir jāreģistrē IOI profils un jāspēlē Sniper Asassin solo režīmā kā Aģentam 47. Pasākuma laikā ir iespējams izsekot līdzi savam progresam, kā arī redzēt citus spēlētāja rezultātus. Trīs labākie no katras spēļu platformas (PlayStation 4, Xbox One un PC) iegūs šo iespēju – nokļūt spēlē. Pasākums beigsies 6. novembrī.”

Ja tu vēlies kļūt par Aģenta 47 virtuālo mērķi un saņemt snaipera lodi pakausī, tad plašāk vari uzzināt Hitman oficiālajā mājas lapā.

Sniper Assassin iznāca 7. jūnijā. Lai dabūtu šo mini spēli ir iepriekš jāpasūta Hitman 2 spēle.

Avots:

gamerevolution

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *