Kā dabūt Black Ops 4 betu?

Pirmā Call of Duty: Black Ops 4 beta jau ir atklāta ekskluzīvi uz PlayStation 4 un beigs savu darbību 6. augustā. Taču ir gaidāma arī otra beta 10. augustā, tādēļ pateiksim, kā to iegūt…

Call of Duty: Black Ops 4 betu var vienīgi dabūt iepriekšpasūtot spēli, jo tad dabūsi speciālu kodu, kas tev dos pieeju privātajai betai. Iepriekšpasūtot digitālu versiju – kodu betai dabūsi automātiski, bet diska versijai e-pasta veidā.

Savukārt, ja esi Xfinity lietotājs tad var pieteikties betai un gaidīt savu kodu.

Ja nu gadījumā tev rodas sarežģītības ar Black Ops 4 betu, tad dodies uz Call of Duty: Black Ops 4 FAQ.

Pašreizējā beta piedāvā spēlētājiem sešas kartes un sešus daudzspēlētāja režīmus. Pieejamās kartes ir Seaside, Contraband, Frequency, Payload, Gridlock, Hacienda. Taču daudzspēlētāja režīmi – Control, Capture Moshpit (kas ir līdzīgs Domination), Chaos TDM un Search and Destroy. Turpretī Blackout un Black Ops 4 battle royal betā nav pieejami.

Avots:

ign

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *