Pāris Vārdos 4 – videospēļu žurnāls mani “salauza”

Oskaram spēļu žurnāls lika aizdomāties. Un viņam šis tas ir uz sirds…

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

11 thoughts on “Pāris Vārdos 4 – videospēļu žurnāls mani “salauza””

  1. Paldies, SkillBillies, tā arī darīšu. Aliņš jau stāv ledusskapī, un spēle Old Man’s Journey jau lejupielādējas 🙂 .

 1. my 2 cents – lieta ar to zhurnaalu ir sekojosha:
  es neredzu ljoti lielu vajadziibu peec taada, cilveeki muusdienaas kam intresee jau klainjo pa visaam citaam info vietaam un sho info dabon no turienes. Liels prieks ka zhurnaalaa ir info no LV cilveekiem, taa laba lieta un to citur neatradiisi, nevar noliegt.
  Taa tiiri no personiigaa viedoklja – man aizdoma ka zhurnaalu eera ir cauri. Cilveeki ir paaraak aiznjemti lai lasiitu zhurnaalus 🙁
  Smaga aizdoma ka video saturs buutu daudz pieejamaaks cilveekiem.

  1. Pārāk aizņemti vai pārāk slinki, lai lasītu / negrib vispār kustināt smadzenes? 🙂
   Manuprā, ja reiz cilvēkam atrodas laiks paskatīties video, tad atrastos laiks arī lasīšanai. Bet es arī esmu novērojis, ka tagad tiešām jaunā paaudze koncentrējas uz video formātu. Pat spēļu ziņā – tā vietā, lai paši spēlētu spēles, labprātāk izvēlas skatīties strīmus, kur kāds spēlē attiecīgo spēli.
   Varbūt jāseko šai tendencei ar minūti garām video ziņām, lai nabaga cilvēkiem nesāk kūpēt smadzenes no pārāk lielā informācijas apjoma 🙂

  2. Okie, tev ir pilnībā taisnība. Laiki mainās, vajadzības mainās, un viss attīstās tik strauji, ka daudzas lietas pazūd. Un, protams, mūsdienās ir informācijas pārbagātība – ne velti dzīvojam saucamajā informācijas laikmetā.

   Par laimi vai nelaimi, taustāmas grāmatas un žurnāli vēl eksistē. Cilvēki tos pērk un lasa. Tiesa, arī digitālās tiek vairāk atzītas un to popularitāte aug.

   Vienīgi, kas man nāk prātā, ir žurnālā piedāvāt tikai oriģinālu saturu, ar savu veidu pieeju tam un citas interesantas lietas, kas varētu piesaistīt cilvēkus.

   1. Smadzeņu kustināšana vs slinkums ir smags jautājums jā 😀
    Nu piem. ja mēs ņemam Podcast vs žurnāls tad podcast var vai nu mašīnā klausīties vai austiņās vai uz blakus ekrāna utt, īsi sakot kaut ko paralēli darot. Žurnāla lasīšanu īsti nevar darīt kā paralēlu lietu…
    Protams fiziskām lietām ir sava vērtība, un es kādu reizi ar prieku izlasu kādu grāmatu, lai gan arī šajā jomā pēdējā laikā izvēlos audio grāmatas ja ir variants. Tanī pašā laikā nevarēšu man šķiet pat pateikt kad pēdējo reizi esmu kādu review izlasījis pilnībā tekstā, video labi daudz, bet tekstā maigi sekot sen.
    Nav tā ka mēģinu atrunāt no žurnāla idejas (man īstenībā liels prieks ka kāds LV vispār ko uzsāk un mēģina), bet es būtu daudz atsaucīgāks uz video materiāliem.

    1. Tiesa, kas tiesa (protams ir izņēmumi, bet lielākoties cilvēki vairs negrib lasīt), arī Konsoles.lv videospēļu žurnālā esmu to minējis.

     Ne velti, man augstskolā viens no pasniedzējiem teica, ka tuvāko 10 gadu laikā cilvēki vairs vispār nelasīs. Un ko var zināt, varbūt viņam taisnība 😀 .

 2. Tāpēc jau LV arī nav vairs to spēļu žurnālu. Jo vienkārši nav pieprasījums vairs pēc tādiem. Kaut kādi daži eksemplāri tik igromanija pa LV klaiņo un tas arī viss.
  Bet nu jā – auksts alus un laba spēle novērš sliktas domas 🙂

 3. @tominsh2 vakar izdzēru aukstu alu un izgāju Old Man’s Journey – jutos uzreiz labāk 😀 . Bet es domāju turpināt iesākto un izdot arī nākamo spēļu žurnālu – tiesa, šoreiz apjomā mazāku un ar citu veidu pieeju. Un tad jau redzēs, kur tas mūs aizvedīs.

  Paldies, ka izrādat interesi un komentējat. Tas priecē un motivē! 🙂

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *