Sony izdod jaunu PlayStation 4 Pro versiju

Par godu 500 miljoni pārdotām PlayStation konsolēm – Sony atklāj jaunu PlayStation 4 Pro versiju ar jaunu dizainu, 2 TB (terabaitu) atmiņu un citas lietas…

Jaunā versija saucas PlayStation Pro 500 Million Limited Edition, kas iekļauj PlayStation 4 Pro konsoli, DualShock 4 kontrolieri, PlayStation kameru un Mono Headset (austiņas).

Versija ir ierobežotā daudzumā ap 50 000 eksemplāriem. To Eiropā varēs gan vinnēt konkursos, gan arī nopirkt speciālās vietās par 499 eiro, sākot ar 24. augustu.

Konsole ir tumši zilā krāsā, caurspīdīga ar zilu gaismu, kā arī priekšpusē iegravēts izdevuma numurs.

PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition būs iespējams iepriekšpasūtīt jau 14. augustā no internetveikaliem kā Amazon, Game, smythstoys, ShopTo un Very.

Pirmo reizi PlayStation tika izdota 1994. gadā un 24 gadu laikā kopā ir pārdotas 525 miljonu PlayStation konsoļu.

Avots:

blog.eu.playstation

gamespot

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

3 thoughts on “Sony izdod jaunu PlayStation 4 Pro versiju”

  1. Ļoti smuka konsole, un jau kādu laiku ir vēlme upgreidot uz ”Pro”, cerams, ka palaimēsies, un varēšu iegādāties 🙂

  2. Paldies Sandi un Andri par komentāru. Priecē, ka cilvēki komentē un notiek aktivitāte! 🙂

    Uij, es domāju, ka tos 50 000 ātri izķers, bet būtu baigi feini, ja kādam no latviešiem arī paveiktos. Vēlu veiksmi tiem, kas centīsies to dabūt savās rokās.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *