Piecas vienreizējas lietas, kas tev jāzina par Red Dead Redemption 2

Sešu minūšu ilgais spēles procesa video ir atklājis par Red Dead Redemption 2 spēli daudzas interesantas detaļas. Dažas no tām ir vienkārši vienreizējas…

Kaušanās ir stipri uzlabota

Tuvcīņas mehānika ir krasi uzlabota un pilnveidota ar dažādākām iespējām, salīdzinot ar iepriekšējo daļu. Spēlē varēsim veikt vairākus sitienus un paņēmienus, lai pārsteigtu, satvertu un nogāztu pretinieku gar zemi, kā arī izvairīties un bloķēt sitienus.

Iespējams, kaušanās spēlē būs tik dziļa, ka varēsim ne tikai izmantot dūres, bet arī objektus kā stikla pudeli bārā, zemē guļošu akmeni, mājas sienu un citas lietas.

Ieročus pārnēsāt līdzi varēs ierobežotā daudzumā

Vairs nebūs tādu maģiju kā Grand Theft Auto V, kur viens cilvēks sev līdzi paņēmis “armijas bāzi” (visus ieročus). Taču Red Dead Redemption 2 ieročus varēs paņemt līdzi tik daudz, cik reāli cilvēks to var izdarīt.

Spēles procesa video varēja labi redzēt (arī augstāk redzamajā attēlā), ka Artūrs Morgans (galvenais spēļu varonis) labā rokā tur pistoli, bet kreisajā bisi. Pēc mirkļa viņš pistoli ieliek makstī, lai ar abām rokām satvertu bisi un šautu. Tāds pats stils ir Max Payne 3, tādēļ rodas iespaids, ka šī šaušanas mehānika ir no tā aizņemta un uzlabota.

Piedevām, ja Artūrs ir aprīkots ar speciālu ekipējumu, piemēram, ieroču jostu, tad viņš varēs sev līdzi paņemt vairākus šaujamieročus. Turklāt pie zirga sedliem varēs piestiprināt speciālas papildsomas, kurās novietot pistoles, bisi un cita veida šaujamos. Un uz zirga varēs pārvadāt arī dažādu veida kravu, sākot ar noķertu bandītu un beidzot ar nomedītu stirnu.

Plašākas iespējas lēmumu pieņemšanā

Ieraugot jebkuru cilvēku spēlē – būs iespēja ar viņu komunicēt. Proti, labajā, apakšējā ekrāna stūrī rādīsies izvēles iespējas, kā rīkoties. Piemēram, pozitīvi (Greet – pasveicinot pretīm nākošo) vai arī negatīvi (Antagonize – parādot sevi no sliktākās puses).

Tas var radīt vairākus scenarījus. Sliktākais: vīrietis vai sieviete ar tevi var nākt izrēķināties, vai arī atcerēsies tevi un atmiņā paliksi kā sliktākais cilvēks uz pasaules. Savukārt labākais: cilvēks priecīgs sasveicināsies, atcerēsies tavus labos darbus un pat paslavēs.

Citi pārgalvīgie var tevi izaicināt pat uz dueli, un tev ir iespēja piekrist vai atteikties no šī pagodinājuma.

Konfliktus varēsi risināt kādu piekaujot, aizbiedējot, izšaujot gaisā dažas lodes, vai arī vienkārši ignorējot – izliekoties, ka nekas nebūtu noticis.

Būs pat iespēja kādu aplaupīt, kā arī palīdzēt dažiem nelaimīgajiem neapskaužāmās situācijās. Piemēram, kāds iestrēdzis lamatās un tev ir izvēle – palīdzēt vai nepalīdzēt. Palīdzot, spēlētājs var iegūt jaunus draugus un sabiedrotos. Nepalīdzēt – tas paliek uz tavas sirdsapziņas.

Tā rezultātā spēlētājam tiek dotas plašas iespējas pieņemt lēmumus, kur katram lēmumam būs sekas un, kas spēlēs gaitā var nākt par labu, vai par sliktu.

Apšaudes vēl realistiskākas kā vēl nekad

Katrs ierocis šaus un darbosies citādāk. Ieroču pielādēšana padarīta vēl realistiskāka tāpat kā tēmēšana. Un to visu apvienojot ar uzlaboto Dead Eye piedāvās vēl neredzamu pieredzi.

Interesantākais ir tas, ka pirmo reizi Rockstar Games atvērtajās pasaules tipa spēlēs – Red Dead Redemption 2 spēlētāja vadītis varonis skrienot reaģēs pret pretinieka izšautajām lodēm. Respektīvi, viņš centīsies no tām izvairīties – pieliecoties, noliekot galvu zemāk un tamlīdzīgi. Tiesa, šīs animācijas notiks automātiski, bet priecē, ka virtuālais cilvēks padarīts vēl dabiskāks.

Medīšana padarīta aizraujošāka

Medījot dzīvniekus, tas ne tikai dos naudu, bet arī palīdzēs nodrošināt saviem nometnes cilvēkiem ar ēdienu un resursiem. Turklāt gameplay video varēja redzēt, ka medīšanas process ir papildināts ar kādu interesantu mehāniku, kuru ieslēdzot, ļauj saskatīt dzīvnieka pēdas un pašu dzīvnieku spilgti dzeltenā krāsā. Kā tas sīkāk viss darbosies, nav zināms, taču ir patīkami, ka medīšana nav tikai aprobežota ar nošaušana, bet arī ar attiecīgu lavīšanās mehāniku. Iespējams, šis process ir papildināts ar vēl citām iespējām, ko spēļu izstrādātāji nav atklājuši.

Kādas aizraujošas lietas tu esi pamanījis jaunākajā Red Dead Redemption 2 video? Dalies ar to komentāros.

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *