Shovel Knight izstrādātāji paziņo par jauno spēles papildinājumu – Shovel Knight Showdown

Jaunais spēles režīms saules gaismu ieraudzīs nākamajā gadā. Tas sevī ietvers dažāda veida līmeņus, kas sniedz iespēju līdz pat četriem spēlētājiem cīnīties savā starpā, iejūtoties savu mīļāko Shovel Knight spēles varoņu tēlu ādās…

Spēlētājiem tiks piedāvāta iespēja sacensties dueļos – viens pret viens, četru spēlētāju dueļos – katrs pats par sevi, kā arī kopīgās batālijās komandās pret AI (mākslīgo intelektu). Jaunais spēles saturs piedāvās ne tikai iepriekšminētos dueļus, bet arī pilnvērtīgu stāstu (story mode), kas savukārt aiz sevis nesīs uzdevumus, minispēles, kā arī jaunu finālu.

Showdown spēlētāji sastapsies gan ar pazīstamām lokācijām un personāžiem, gan ar jaunajiem līmeņiem un melodijām. Spēle dos iespēju savos vadības grožos ņemt vairāk nekā 16 personāžus.

Papildinājums izmaksās 9,99 ASV dolāru vai arī 8,54 eiro. Tie spēlētāji, kas izvēlējās iegādāties Treasure Trove, proti, pilno spēles versiju, spēs saņemt šo papildinājumu bez maksas atjauninājuma veidā.

Showdown tiks laists apgrozībā uz Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC, Mac, kā arī Wii U. Nintendo 3Ds un PlayStation Vita īpašnieki šoreiz nesagaidīs platformera jauno papildinājumu.

Avots: NintendoSoup

Kā minēja viens no spēles izstrādātājiem Deivids D’Andželo (David D’Angelo), “Viens no Shovel Knight Showdown spēles mērķiem bija godināt dīvainos un apbrīnojamos personāžus. Tāpēc, ja Jums ir kāds mīļākais varonis, ar kuru Jūs vēlaties paspēlēt, ir izredzes, ka kāds no izstrādātāju komandas domā tāpat.”

Showdown nav vienīgais papildinājums, ko plāno Shovel Knight izstrādātaji – pirms tam tika paziņota trešā un pēdējā papildus kampaņa – King of Cards, kas pastāsta, kā Karalis Bruņinieks tika pie sava troņa.

Avots:

ign

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Raivis Mileiko

Mani sauc Raivis. Mīlu rakstīt, it īpaši par visu, kas saistīts ar datorspēļu industriju. Dievinu literatūru un videospēļu visumu, savukārt, kad šīs divas lietas saiet kopā, man raksturīgi ir aizmirst par ārpasauli.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *