SCUM ir kļuvis par Devolvers Digital veiksmīgāko spēli tās palaišanas fāzē

Agrīnā pieeja jaunajai Devolvers Digital izdzīvošanas spēlei, kas pēc savas būtības izmanto “Bada spēļu” (Hunger games) principu, sākās 29. augustā un, kā atzina studija, kļuva par tās lielāko hītu sākuma stadijā…

Kā parāda Steam Stats esošā informācija, spēle sasniedza 50282 spēlētāju vienlaicīgi, kas ļāva tai ierindoties Steam 10 pašlaik spēlētāko spēļu topā.

Spēles izstrādātji negaidīja tik lielu spēlētāju pieplūdumu, kas izraisīja serveru pārslodzi un vairāki lietotāji saskārās ar problēmām spēles pieslēgšanās laikā. Taču, pēc dažām stundām savā Twitter profilā izstrādātāji paziņoja par mini-atjauninājumu, kam būtu jāuzlabo serveru stāvokli. Savukārt uz doto brīdi (raksta tapšanas laikā) spēlē atrodas nedaudz vairāk par 30 tūkstošiem spēlētāju.

Pirmo divu dienu laikā SCUM saņēma vairāk par 2300 dažādām atsauksmēm, kur 67% no tām ir pozitīvas. Lielākoties spēlētāji kritizē nepietiekami labu optimizāciju, satura neesamību, kā arī savādu mākslīgo intelektu.

SCUM cena sastāda 16,79 eiro  un tiek lēsts, ka spēles agrīnā pieeja ilgs vienu gadu.

Avots:

PcGamer

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Raivis Mileiko

Mani sauc Raivis. Mīlu rakstīt, it īpaši par visu, kas saistīts ar datorspēļu industriju. Dievinu literatūru un videospēļu visumu, savukārt, kad šīs divas lietas saiet kopā, man raksturīgi ir aizmirst par ārpasauli.

2 thoughts on “SCUM ir kļuvis par Devolvers Digital veiksmīgāko spēli tās palaišanas fāzē”

  1. par to saturu – jepp, ja tev izdomas maz un veel mazaak entuziasma tad tev shobriid speelee buus apm 1-2h ko dariit… gruuti atrast nodarbi speelee kur nav jeegas un maz iespeeju izpausties. nu potenciaals ir, taa kaa jaaskataas ko raadiis naakotnee, bet pagaidaam tur ir shuabiigi.

  2. Paldies par komentāru okie. Jā, ir potenciāls, kas līdzīgs PUBG – iesāka nelāgi, bet beigu beigās izveidojās par interesantu un saturisku spēli.

    SCUM mani fascinē tas, ka ir jāveic arī dabiskās darīšanas gan vieglās, gan smagās 😀

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *