Piecas lietas, kas tev jāzina par Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider sola daudzas lietas – uzlabotu tuvcīņu, ceļošanu, zemūdens pasauli, bīstamākas kapenes un daudz ko citu…

Lara būs vēl dzīvīgāka kā vēl nekad

Lara Krofta jaunākajā Tomb Raider daļā izskatās neticami dzīvīga. Viņas acu, seju, ķermeņu animācijas ir lieliskas, kas liek noticēt, ka es savā ekrānā redzu dzīvu cilvēku.

Īsfilmiņās varam redzēt (arī augstāk video), kā Lara pauž sajūsmu, izbrīnu, bailes, un tas viss pasakoties tieši sīkiem elementiem kā uzacu, kaklu, vaigu, lūpu, acu un seju reprezentācijai, kam piemīt liela variācija. Tas ir interesanti, jo šī nav ekskluzīva spēle, bet gan spēle uz vairākām platformām. Acīmredzot Tomb Raider izstrādātāji Eidos Montreal šoreiz krietni ir pacentušies, lai Laru atainotu maksimāli ticamu (vairāk par Laras skaistumu un izskatu esmu analizējis šajā rakstā, kas ir pieejams Patreon abonētājiem).

Shadow of the Tomb Raider ir pēdējā spēle, kas noslēgs triloģiju

2013. gadā iznāca Tomb Raider reboot (jaunas sākums franšīzei), kas aizsāka jaunu posmu, piedāvājot citādāku Laru – vēl interesantāku un personiskāku.

Pēc tam divus gadus vēlāk sekoja Rise of the Tomb Raider, kas turpināja iesākto stāstu. Taču Shadow of the Tomb Raider noslēgs triloģiju, ar vēl drūmāku un tumšāku noskaņu. Bet kas būs tālāk ar Tomb Raider – spēļu veidotāji klusē. “Godīgi sakot, mēs vēl par to nedomājam. Mums Eidos Montreal komandai pašlaik nav plānu par jaunu Tomb Raider spēli. Nekādu. Tiešām,” sacīja Eidos Montreal boss Deivids Anfosī (David Anfossi) spēļu portālam gamespot.

“Spēle būs vēl tumšāka, kā vēl nekad. Nežēlīga. Pat džungļi nebūs draudzīgi. Tādējādi Larai nāksies ar to visu tikt galā, bet tas nebūs tik vienkārši, jo ik uz stūra gaida briesmas,” piebilda D. Anfosī.

D. Anfosī arī atzīmēja, ka, kaut arī Shadow of the Tomb Raider noslēgs triloģiju, tas nenozīmē, ka Tomb Raider ir pienācis gals. Tas liek domāt, ka nākotnē kaut kad varam sagaidīt Laras atgriešanos ar jauniem piedzīvojumiem.

Lara Krofta uzies noslēpumainu pilsētu Paititi, kas ir lielākā lokācija, kāda radīta Tomb Raider

Paititi būs liela vieta ar savu veidu civilizāciju, valodu un kultūru. Spēlētājs to varēs pilnvērtīgi izpētīt. Tas sastāvēs ar dažādām blakus nodarbēm, uzdevumiem un izaicinošām kapenēm. Piedevām Paititi sevī slēps arī noslēpumus, kurus spēlētājs varēs atklāt.

Uzturoties Paititi un to pētot, var atklāt jaunus pavedienus un lietas Shadow of the Tomb Raider naratīvā, kas spēlētājam ļaus vairāk saprast stāstu.

Paititi, iespējams, nebūs tikai lielākā telpa, kāda izveidota Tomb Raider franšīzē, bet arī dzīvīgākā un ar saturu bagātākā.

Ir iespēja mainīt grūtības pakāpi mīklām, šķēršļiem un tuvcīņām

Shadow of the Tomb Raider piedāvās ko interesantu, proti, spēlē būs iespēja ne tikai mainīt stāsta režīma grūtības pakāpi, bet arī mīklām, ceļošanas laikā uzietiem šķēršļiem un cīņām. Zemāk ir attēli, kas to visu ilustrē.

Tuvcīņai:

Šķērļiem (kas patrāpās ceļošanas laikā):

Mīklām:

Nāksies vairāk pabūt ūdens pasaulē

Spēļu izstrādātāji šoreiz Larai liks ne tikai pabūt uz sauszemes un vienkārši paplunčāties pa ūdeni, bet gan daudz peldēt un nirt. Augstāk video tiek demonstrēti daži momenti, ko Lara piedzīvos.

Turklāt spēlētājs varēs brīvi izpētīt zemūdens pasauli, ieraudzīt ko aizraujošu, sagaidīt dažādus pārsteigumus un atrast jaunas kapenes, kuras izpētīt.

Spēle iznāk 14. septembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC platformām.

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Avoti:

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *