Pre-Tokyo Game Show – ko Japānai šodien pārādīja Sony?

Šodien Japānā kompānija Sony rīkoja nelielu konferenci pirms Tokyo Game Show, kas norisināsies no 20. līdz 23. septembrim. Konferences laikā, Sony prezentēja gan jau iepriekš parādītās spēles, gan vēl nebijušus jaunumus…

Project Awakening (2019. gads)

Mazpazīstama studija CyGames, kas lielākoties specializējas uz viedtālruņu spēļu izstrādi, sabiedrībai prezentēja savu jauno projektu Project Awakening. Spriežot pēc treilera, jaunajā RPG spēlētājiem ar seju pret seju – nāksies sastapties ar dažādiem mistiskiem radījumiem.

Spēle šķietami nedaudz atgādina Dark Souls, kā arī joprojām nepabeigto Deep Down no studijas Capcom.

Project Awakening tiek plānots izdot uz PS4 2019. gadā

Kingdom Hearts III (29. janvāris)

Studija Square Enix jaunajā treilerī prezentēja varoņus un pasauli no multfilmas “Lielais 6” (Big hero 6). Iepriekšējā treilerī, kas tika parādīts E3 konferencē, Square Enix atklāja citu Disney produktu – Karību jūras pirātu pasauli, kur jaunās Kingdom Hearts spēlētāji arī varēs paviesoties.

Spēle tiks izdota 2019. gada 29. janvārī uz Xbox One un PS4 konsolēm.

Citi jaunumi ar ko nāca klajā Sony, bija augstāk minētās Kingdom Hearts virtuālās realitātes (VR) projekts priekš Sony VR iekārtas.

Judge Eyes (2019. gads)

Yakuza spēles sērijas izstrādātāji prezentēja savu jauno projektu – Judge Eyes. Spēlē nāksies risināt noziegumus, kā arī nav aizmirsts par action sastāvdaļu, kas manāmi neatšķiras no nesen iznākušās Yakuza daļas. Daži interneta lietotāji ieminējās par iespējamu līdzību ar 2011. gadā izlaisto L.A. Noire.

Spēle kļūs pieejama 2019. gadā uz PS4, taču Japānas PS Store jau tagad ir pieejama demo versija.

Sekiro: Shadows Die Twice (22. marts)

Dark Souls un Bloodborne izstrādātāji pārādīja svaigus kadrus no savas jaunās spēles Sekiro: Shadows Die Twice. Spēles sižets attīstās reālā Japānas vēstures laikā – Sengoku periodā, kad valstī norisinājās neskaitāmas cits ar citu karojošu klanu cīņas. Tomēr, kā parāda treileri, tas nebūt nenozīmē, ka cīnīties mums būs nepieciešams tikai ar parastiem mirstīgajiem.

Spēle iznāks 2019. gada 22. martā uz PC, PS4 un Xbox One.

Left Alive (Eiropā – 2019. gads)

Square Enix neapstājās tikai uz Kingdom Hearts prezentēšanas, bet parādīja arī jaunu treileri šaušanas spēlei Left Alive, kas atrodas Front Mission spēļu sērijas pasaulē. Spēle norisinās izdomātā pilsētā ar nosaukumu Nova-Slava (Ново-Слава), ko krievvalodīgie mediji jau paspējuši salīdzināt ar Sanktpēterburgu.

Japānā tā iznāks 28. februārī, savukārt rietumos izdošanas datums marķējams kā 2019. gads. Spēle būs pieejama PS4 un PC lietotājiem.

Dead or Alive (2019. gads, 15. februāris)

Izstrādātāji no kompānijas Team Ninja, beidzot paziņoja jaunās kaušanas spēles izdošanas datumu – 2019. gada, 15. februāris. Spēle būs pieejama uz PS4, Xbox One un PC. Spēlētāji, kas būs gatavi to iegādāties iepriekšpārdošanā (pre-order), savā īpašumā dabūs unikālu personāžu – Nyotengu.

God Eater 3 (Eiropā – 2019. gads)

Tika parādīts jaunais God Eater treileris, paralēli atklājot arī spēles izdošanas datumu Japānā – 13. decembris. Rietumos spēle tiek gaidāma 2019. gadā uz PS4 un PC platformām.

Samurai Spirits (2019. gads)

Samurai Spirits jeb Samurai Showdown, kā to pazīst rietumos, atgriežas tirgū pēc 10 gadu ilgas pauzes. Taču pirmā daļa ieraudzīja saules gaismu tālajā 1993. gadā uz arkādes spēļu automātiem.

Spēle būs pieejama 2019. gadā uz PS4.

Days Gone (22. februāris)

Video redzam kā Days Gone galvenais varonis stājas pretī zombiju apokalipsei jaunājās ainās. Spēles izdošanas datums ir 22. februāris, kas būs ekskluzīvs tikai PS4 platformai.

Final Fantasy Crystal Chronicles (2019. gads)

Nākamajā gadā uz PS4 un Nintendo Switch iznāks pārveidotā (remastered) Final Fantasy Crystal Chronicles versija. Pagaidām izstrādātāji padalījās tikai ar īsu tīzeri (teaser).

Gungrave Gore (2019. gads)

Kompānijas RED Entertainment, kā arī Iggymob, laida klajā treileri jaunajai spēlei – Gungrave Gore, kas veidota pēc Gungrave anime motīviem.

Spēle ir gaidāma 2019. gadā uz PS4.

Everybody’s Golf VR

Populārā golfa spēļu sērija tiek izdota arī priekš Sony virtuālās realitātes iekārtas. Veikalu plauktus tā ieraudzīs 2019. gadā.

Avots: IGN

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Raivis Mileiko

Mani sauc Raivis. Mīlu rakstīt, it īpaši par visu, kas saistīts ar datorspēļu industriju. Dievinu literatūru un videospēļu visumu, savukārt, kad šīs divas lietas saiet kopā, man raksturīgi ir aizmirst par ārpasauli.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *