Pirmie iespaidi: Battlefield V beta – pilnīgi cita spēle

Kaut arī Battlefield V vizuāli rada Battlefield 1 sajūtu, to nevar teikt par spēles “geimpleju”…

Aizmirsu video piebilst dažas citas lietas. Viena no tām, kad man spēlē blakus notika pamatīgs sprādziens – mans karavīrs piepeši uz to reaģēja, nokrītot zemē. Iepriekšējos Battlefield visiem virtuālajiem vīriem bija par to nospļauties.

Piedevām arī munīcija šoreiz ieročiem ir krietni mazāka un ierobežotāka, radot bezspēcīgāku un reālistiskāku atmosfēru. Tādējādi tas liek vairāk izjust lodes vērtību.

Cits interesants aspekts ko novēroju, kad redzēju savu komandas spēlētāju, kurš leca no otrā stāva mājas loga. Sasniedzot zemi, viņš veica kūleni. Ko tādu man nav nācies redzēt Battlefield.

Tādēļ Battlefield V beta mani kopumā patīkami pārsteidza. Taču jāatzīst, ka tagad, spēlējot to ilgāk – brīžiem uzbur to veco Battlefield formulu, kas, gribot negribot, palēnām garlaicīgi nomoka. Atliek vien gaidīt pilno spēles versiju, lai īsti saprastu, kas notiek ar Battlefield franšīzi.

Kādi ir tavi iespaidi?

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Pirmie iespaidi: Battlefield V beta – pilnīgi cita spēle”

 1. “pavisam savādāks” nenozīmē labāks… un battliefield gadījumā vēl jo vairāk.
  Tu gan šajā video apskati tikai pilsētas karti, bet bija pieejama arī Norvēģijas karte kas ir bik lielāka un tāda vairāk uz battlefield.

  Bet nu īsumā kas man šeit nepatīk – šis ar katru reizi mazāk pēc battliefield izskatās… atceries kā trešajā vai ceturtajā lidmašīnas lidoja garām, tanki kaut kur braukāja un bija sajūta ka tu esi lielā pasākuma? nav viņas… pilsētā viens tanks un tanī otrā ir laikam divi…

  Stobri ar bēdīgi… 28 (cik zinu) sanāk jaunajā. Tas ir ellīgi bēdīgi jo nav tā ka viņiem nebija no kā izvēlēties. Pirmajā varbūt vēl tā mazāk, bet nu ww2 tak ir gana no kā izvēlēties.

  Nez, no mana skata neredzu viņā neko tādu par ko būtu gatavs maksāt tik cik viņi grib. kādreiz pa 15 varbū paprovētu 😛

  bet nu vēl jau protams tikai Beta 🙂

 2. Paldies, okie par komentāru 🙂 .

  Jā, pabiju arī tajā lielajā kartē, kur visapkārt sniegs un spēles režīms – Grand Operations. Taču šie bija mani pirmie iespaidi par spēli, kurā ierakstīju video pirmās minūtes. Nenoliegšu, ka nedaudz “haipā” biju 😀 . Bet, protams, spēlē ir trūkumi.

  Es domāju, ka vēl ir pāragru spriest par tanku, lidmašīnas skaitu un citiem aspektiem. Varbūt tas darīts ar nolūku kartes īpatnības dēļ. Atminos, ka Battlefield 3 tā “Metro” karte (sākumā bija tanks betā, bet vēlāk to pilnībā izņēma). Tādēļ jā, pagaidām nepilnības varam attiecināt uz to, ka tā ir tikai beta.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *