Rockstar Games oficiāli atklāj Red Dead Online

Rockstar Games savā mājas lapā nāk ar paziņojumu, ka Red Dead Redemption II daudzspēlētāja režīms sauksies Red Dead Online. Betas versija gaidāma novembrī…

Kompānija apgalvo, ka Red Dead Online ir nākamais solis, kas piedāvās jaunu pieredzi klasiskajos daudzspēlētāja režīmos. “Red Dead Online ir evolucionāra, kas piedāvās citu veida pieredzi nekā pirmais Red Dead Redemption. Tajā naratīvs un kooperatīvā saspēle tiks pasniegta jaunā un aizraujošākā veidā,” mājas lapā atzīmēja Rockstar Games.

Red Dead Online spēlētājs varēs ceļot pa pasauli viens, vai arī kopā ar saviem draugiem. Laika gaitā ir plānots daudzspēlētāja režīmu atjaunināt ar papildinājumiem un citām lietām, lai uzlabotu un pilnveidotu Red Dead Online.

Rockstar Games Red Dead Online betu laidīs klajā novembrī. Sīkāka informācija par to varēs uzzināt tuvākajā laikā. Tas būs par brīvu pieejams visiem spēlētājiem, kuriem būs Red Dead Redemption II spēle.

Red Dead Redemption II iznāks šajā gadā, 26. oktobrī uz PlayStation 4 un Xbox One konsolēm.

Avots:

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *