Foruma biedra atsauksmes par Spider-Man

“To visu varētu salīdzināt kā ar filmām. Proti, ir filmas, ko var skatīties entās reizes un, ir filmas, ko noskatīsies vienu reizi un otru reizi vairs skatīties negribēsies. Tādēļ spēli varētu pielīdzināt otrajam variantam,” saka foruma lietotājs Bubinators

Foruma lietotājs Bubinators saka:

No spēles biju gaidījis kaut ko vairāk. Teikšu, ka spēle ir viduvēja. Tomēr ir pagājis labs laiks no pēdējā zirnekļa, un biju gaidījis kaut ko stipri iespaidīgāku stāsta ziņā. Principā spēlei ir grūti noturēt uzmanību, lai gribētos ar vienu piegājienu nosēdēt vairākas stundas to spēlējot. Protams, vizuāli spēle izskatās smuki, bet spēles stāsts un darbība – nekas īpašs un vienmuļš. Galvenā doma ir izlikta uz lēkāšanu starp mājām un kaušanos. Un kontroles spēles ātrajā gaitā bieži vien viegli var sajaukt.

To visu varētu salīdzināt kā ar filmām. Proti, ir filmas, ko var skatīties entās reizes un, ir filmas, ko noskatīsies vienu reizi un otru reizi vairs skatīties negribēsies. Tādēļ spēli varētu pielīdzināt otrajam variantam.

Laikam tas Spider-Man, kas bija uz pirmā PlayStation nepārspēs neviena daļa, jo tā bija viena no tām spēlēm, ko varēja spēlēt un spēlēt.

Tas, protams, ir mans personīgais viedoklis un noteikti kādam būs ko iestarpināt, papildināt vai tieši pretstats manam viedoklim.

Varbūt laika gaitā ejot cauri spēlei, domas kaut cik mainīsies, uz labo vai slikto pusi, tas vēl ir jautājums!

Savukārt vēlāk Bubinators atzīmēja: “Ņemu savus vārdus atpakaļ. Iespaids ir mainījies uz labo pusi. Un spēle tiešām palika interesanta pēc Li sagūstīšanas.”

Foruma lietotājs Lukijs saka:

Neesmu pabeidzis vēl stāstu, bet esmu patālu. Spēle kopumā ir solīda 8/10 pagaidām. Galvenais ir tā kustība un sajūta, ka esi zirnekļcilvēks, un šeit tas ir 100% jūtams. Spēle ir arī salīdzinoši grūta (spēlēju uz grūtāko grutības pakāpi), daudz pretinieku reizē, “dodge” poga (aizstāj “counter”, tāpēc beidziet salīdzināt ar Batman), daudz verķīšu, objekti, ko izmantot no vides, “aerial” cīņas un daudz variāciju ar ko pašam eksperimentēt – noteikti spēles stiprais punkts.

Par stāstu īsumā – kā lieliska “marvel” filma, kaut gan uz beigām paliek diezgan tumša. Pasaulē ir daudz aktivitāšu un blakus misiju. Dažas ir interesantas, dažas ne tik ļoti. Ir arī “collectibles” un “challenges”. Daudz kostīmu, ko atklāt un lieliskais foto režīms. Mani lielākie mīnusi būs “stealth” (lavīšanās) misijas ar citiem varoņiem, kas nedaudz lauž “immersion” un mazās aktivitātes kā banku laupīšanas utt. Tās ir diezgan vienveidīgas.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Vakar nopelnīju Platīnu:

Spēles plusi:
Daudz “collectibles” ar ļoti lielu variāciju;
Daudz “skilli”/tērpi ar saviem “būstiem”;
Stāsts ir interesants un aizrauj;
Animācija ir lieliska un ļoti gluda;
Grafika ir lieliska un “photo mode” var redzēt katru detaļu;

Spēles mīnusi:
Merijas Džeinas un Mailsa misijas liekas bezjēdzīgas – “sneaky” (lavīšanās) ir pārāk vienmuļas/vienkāršas;
Sīkie “mini-game” darbi labaratorijā zem mikraskopa vai shēmas salikšanas ļoti ātri apnīk (un to ir daudz).

Spēli vērtēju uz 9/10 līdzās GOW (God of War). Pagaidām šīs abas ir mana gada labākās spēles (tiesa, neesmu spēlējis vēl TR).

Vairāk vari uzzināt Tavas atsauksmes par Spider-Man un Spider-Man sadaļā. Shadow of The Tomb Raider iznāca 14. septembrī uz PlayStation 4, Xbox One un PC.

Kādas ir Tavas atsauksmes par spēli?

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *