Fallout 76 kumosiņu pirmie atkodīs Xbox One spēlētāji

Fallout 76 oficiālais iznākšanas datums ir 2018. gada 14. novembris, taču uz apokaliptiskiem piedzīvojumiem kāriem spēlētājiem, kas spēli iegādāsies iepriekš pārdošanā (pre-order), tā kļūs pieejama daudz agrāk…

Studija Bethesda pastāstīja, ka par pirmajiem, kas spēs pamest patvērumu, kļūs Xbox One lietotāji. Viņus B.E.T.A. sagaidīs jau 23. oktobrī, savukārt pēc nedēļas, proti, 30 oktobrī – Rietumvirdžīnijas zemes spēs iepazīt PS4 un PC lietotāji. B.ET.A. spēlētājiem būs pieejams viss spēles saturs.

Izstrādātāji brīdina, ka spēlētāji noteikti atradīs kādu kļūdu jeb tā saucamos bagus (bug), taču tieši spēlētāju palīdzība ir nepieciešama, lai produktu sagatavotu gala versijai. Turklāt spēles serveri nebūs pieejami visu diennakti. Katru dienu tos atslēgs uz noteiktu laiku, lai izlabotu atrastās kļūdas. To stāvokli būs iespējams apskatīt Bethesda mājas lapā.

Dažas dienas atpakaļ Sony pavēstīja, ka Fortnite spēlētājiem atveras jaunas durvis, ļaujot viņiem satikties spēlēs ar citiem geimeriem no dažādām platformām. Respektīvi, PS4 spēlētāji spēj kopā izspēlēt kādu maču ar Nintendo Switch, PC vai Xbox One lietotājiem. Taču Bethesda mārketinga viceprezidents pavēstīja, ka Fallout 76 negaida šāda dažādu platformu mijiedarbība.

Tulkojums no Twitter paziņojuma: “Fallout 76 neatbalsta platformu krustošanos dažādu iemeslu dēļ. Man nav ne jausmas vai tā jebkad atbalstīs. Taču es galvoju, ka mēs pašlaik par to nedomājam. Uz doto brīdi mūsu fokusā ir B.E.T.A. un spēles palaišana.”

Spēli var iegādāties Bethesda veikalā, kur standarta versija maksā 59,99 €, kā arī PS4 un Xbox One veikalos. Bethesda augusta sākumā medijam PC Gamer atklāja, ka spēle nebūs pieejama Steam veikalā.

Avots:

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Raivis Mileiko

Mani sauc Raivis. Mīlu rakstīt, it īpaši par visu, kas saistīts ar datorspēļu industriju. Dievinu literatūru un videospēļu visumu, savukārt, kad šīs divas lietas saiet kopā, man raksturīgi ir aizmirst par ārpasauli.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *