19. oktobrī izdosim otru Konsoles videospēļu žurnālu izdevumu

Šoreiz žurnāls būs citādāks, jo ir ņemti vērā vairāki ieteikumi, kurus esmu saņēmis no lasītājiem. Tādēļ atzīmējiet savos kalendāros 19. oktobri, jo tā būs diena, kad tavās rokās nonāks Konsoles videospēļu žurnāla 2. izdevums…

Pirmkārt, žurnālā varēs sajust mūsu Konsoles auru, jo tas ir kļuvis personīgāks, papildināts ar mūsu viedokļiem, sastāv tikai no mūsu pašu radītiem, oriģināliem materiāliem, kā arī ir raksts ne tikai par konsolēm, bet arī saistībā par datoru pasauli. Tādējādi tas nav atgremojums no citiem portāliem, bet gan unikāls saturs ar mūsu pieeju.

Otrkārt, ir uzlabots arī dizains un vizuālais noformējums, padarot žurnālu modernāku un skaistāku. Līdz ar to acīm būs kur pakavēties.

Pagaidām tas arī viss, ko varu atklāt. Tieši 19. oktobrī atklāsies žurnāla vāks un saturs, un būs pieejams mūsu Patreon lapā, kuru varēs abonēt un lejupielādēt. Tiesa, to varēs izdarīt tikai Patreon abonētāji, tādēļ, ja vēlies iegūt Konsoles vidoespēļu žurnāla otro izdevumu un citas ekskluzīvas lietas no mums Patreon: KĻŪSTI PAR PATREON ABONĒTĀJU.

Abonē žurnālu jau tagad un varēsi dienu ātrāk par citiem, tas ir, 18. oktobrī Patreon lapā ekskluzīvi uzmest aci žurnāla vākam!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *