Rockstar Games Red Dead Redemption II spēli saīsina par piecām stundām

Rockstar Games daļu Red Dead Redemption II satura izmet vējā, jo uzskata tās par liekām, tai skaitā vienu no divām iespējamām romantiskajām attiecībām…

Red Dead Redemption II iznāk jau 26. oktobrī, bet tas nenozīmē, ka Rockstar Games vēl neveic izmaiņas spēlē, jo kompānija ir izgriezusi aptuveni piecas stundu garu stāstu.

Balstoties uz Vulture interviju Rockstar Games dibinātājs Dans Hauzers (Dan Houser) sacīja, ka “dažas misijas vienkārši nestrādā tehniski akurāti vai nebūs pietiekoši gludas, vai arī vispār šķita liekas.”

“Mēs esam izdzēsuši arī misiju, kur spēlētājam jānokļūst uz vilciena, lai izrēķinātos ar naudas kāriem medniekiem. Sākumā tas šķita jautri, bet vēlāk nē,” turpināja D. Hauzers.

Kaut arī daļa satura ir izdzēsta, tiek lēsts, ka kopumā spēles stāsts ir 60 stundu gara 65 stundu vietā.

Avots: vg247

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

5 thoughts on “Rockstar Games Red Dead Redemption II spēli saīsina par piecām stundām”

  1. Arii interesanti ir tas ka saiisina par 5 stundaam un nekas slikts nebuus.Man piemeeram ir dazhas speeles kuraam pilna kampana ir 5 un mazaak stundas(visi Call of duty,Battlefield u.c) bet RDRII veesi nogriezh so daudzumu nost un apgalvo ka speele tikai no taa ieguus jo shiis misijas nav tik interesantas kaa saakumaa likaas.Liels respekts R* no manis.

    1. DLC variants varētu būt ļoti ticams, jo, ja tā padomā, vai tiešām Rockstar Games pavirši strādātu un pieļautu tādu kļūdu, kur laukā vienkārši izmet piecu stundu garu saturu. Varbūt tas nākotnē atdursies kā papildus ienākumu avots. Tikai teorija.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *