Microsoft nolīgst Grand Theft Auto darbinieku jaunajai spēļu studijai The Initiative

Videospēļu mediji spekulē, ka Microsoft ar The Initiative vēlas piedāvāt kvalitatīvus spēļu ekskluzīvus gluži kā Sony ar God of War, Uncharted, Spider-Man un citi… 

E3 2018 (Electronic Entertainment Expo) pasākumā Microsoft atklāja The Initiative studiju, kurai meklē vairākus talantīgus spēļu izstrādātājus.

Microsoft The Initiative komandai ir nolīguši bijušo Rockstar Games tehnisko direktoru Tomu Šeperdu (Tom Shepherd). T. Šeperds Rockstar Games kompānijā ir strādājis vairākus gadus pie Red Dead Redemption, Max Payne 3, Grand Theft Auto V un citiem projektiem.

Pagaidām Microsoft nav atklājusi, kādu spēli izstrādās The Initiative. Taču Xbox spēlētāji vairākkārt ir sūdzējušies, ka Microsoft nepiedāvā pietiekami daudz labus spēļu eskluzīvus kā tas ir konkurentam Sony. Un acīmredzot Microsoft vēlas lietas mainīt.

Avoti: gameinformer, windowscentral

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

One thought on “Microsoft nolīgst Grand Theft Auto darbinieku jaunajai spēļu studijai The Initiative”

  1. Viens darbinieks ir kaa uudens piliens juuraa.GTAV piemeeram izstraadaaja vairaak kaa 1000(!) cilveeki taa ka Microsoft veel neko daudz nav ieguvis.Protams ja tikai tas nav saakums veel lielaakai izstraadaataaju paarvilinaashanai pie sevis.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *