Black Ops 4 trijās dienās nopelna pusmiljardu ASV dolāru

Call of Duty: Black Ops 4 triju dienu laikā kopš relīzes (12. oktobris) ir sasniedzis 500 miljonu ASV dolāru peļņu, kā arī spēlētāju skaits audzis, salīdzinot ar iepriekšējo Call of Duty: WWII

Turklāt ir lauzts rekords straumēšanas platformā Twitch, jo Black Ops 4 skatījumi ir bijuši vislielākie Call of Duty franšīzē, balstoties pēc gameinformer informācijas.

Activision apgalvo, ka Black Ops 4 ir veiksmīgākais produkts digitālā vidē, jo to pārdošanas apjomi ir lielākie Activision vēsturē.

Ar Black Ops 4, Treyarch paziņoja, ka spēlei nebūs tradicionālās kampaņas. Tā vietā tiks piedāvāts tikai daudzspēlētāja un Blackout (Battle Royale) režīms, kas iepīs savu veidu stāstu.

Avots: gameinformer

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *