Konsoles videospēļu žurnāls #2 – vienīgais Latvijā

Ar lielu prieku paziņojam, ka mēs atklājam mūsu otro digitālo Konsoles videospēļu žurnāla izdevumu, kas ir vienīgais spēļu žurnāls Latvijā un, kas šoreiz ir ar citu garšu

Abonē žurnālu jau tagad tikai par 1.98 dolāri jeb ~ 1.74 eiro mēnesī.

Kļūstot par žurnāla (Patreon) abonētāju, tu sniedz mums atbalstu, kā arī iespēju mums radīt trešo žurnālu izdevumu. Paldies jau iepriekš! 

Žurnālā varēs sajust mūsu “Konsoles” auru, jo tas ir kļuvis personīgāks, papildināts ar mūsu viedokļiem, sastāv tikai no mūsu pašu radītiem, oriģināliem materiāliem, kā arī ir raksts ne tikai par konsolēm, bet arī saistībā par datoru pasauli. Tādējādi tas nav atgremojums no citiem portāliem, bet gan unikāls saturs ar mūsu pieeju.

ABONĒT ŽURNĀLU

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

2 thoughts on “Konsoles videospēļu žurnāls #2 – vienīgais Latvijā”

    1. Jā, šo ziņu biju pamanījis. Žurnāls eksistējis vairākus gadus, un beigu beigās pārtrauks savu darbību, žēl 🙁 . Jāatzīst, ka drukātajiem medijiem ir arvien sarežģītāk izdzīvot mūsdienās, taču tajā pašā laikā dažiem taustāmiem žurnāliem labi sokas ar pārdošanas apjomiem.

      Domāju, ka tādi spēļu žurnāli kā gameinformer, PlayStation, Xbox (taustāmi un digitāli) šāds liktenis nepiemeklēs, vismaz ne tuvākajā laikā.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *