Cilvēkiem zūd interese par Red Dead Redemption II

Balstoties pēc Rockstar Games YouTube kanāla, ir vērojams, ka ar katru nākamo video Red Dead Redemption II skatījumu skaits sarūk…

2016. gadā, 20. oktobrī pirmo reizi atklāja Red Dead Redemption II. Jau pirmajās dienās noskatījās vairāki miljoni cilvēku, un līdz šim brīdim video jau ir 16 miljonu skatījumi.

Taču gadu vēlāk 2017. gada, 28. septembrī iznāca otrs treileris, kas kļuva populārāks YouTube vietnē, dubultojot skatījumu skaitu līdz 32 miljoniem. Patlaban tas ir lielākais skatījumu skaits no visiem sešiem publicētiem Red Dead Redemption II video Rockstar Games kanālā.

Savukārt pēc septiņiem mēnešiem dienas gaismu ieraudzīja trešais treileris, un jau nepilnu nedēļas laikā sasniedza vairāk kā padsmit miljonus skatījumus. Pašlaik YouTube treilerim ir izdevies piesaistīt 26 miljonus skatījumus.

Tiklīdz atklātībā parādījās spēles process (gameplay) – skatījumu skaits sāka strauji mazināties. Proti, Red Dead Redemption II pirmais spēles process ir noskatīts 8 miljonu reižu. Turpretī otrs spēles procesa video tikai 3 miljonu reižu. Bet pēdējais treileris (launch trailer) ir klajā tikai divas dienas, un skatījumu skaits sasniedzis nedaudz vairāk par miljonu.

Autora komentārs:

Tiesa, ka pēdējie divi video ir laisti klajā tikai nesen, kā arī, iespējams, daudzi spēlmaņi nevēlas tos skatīties, lai sev ko “nenospoilotu” (izvairoties no spēles procesa detaļām). Taču nevar noliegt, ka skatījumu skaits pēdējiem video ir strauji krities. Interesanti, ko tas varētu nozīmēt? Spēlētāju intereses zudumu vai arī patiesi fani iekož sev mēlē un cīnās pretīm savai ziņkārībai, lai neko nedzirdētu par RDR II (kā arī izolējoties no interneta) līdz 26. oktobrim, tādējādi visu paši redzētu un piedzīvotu? Izklausās tik neticami. Bet nav ilgi jāgaida, lai noskaidrotu šo aspektu, jo noteikti pēc RDR relīzes atklātībā būs zināmi spēles pārdošanas apjomi.

Avots: Rockstar Games YouTube kanāls

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *