Noplūdis 24 sekunžu garš Red Dead Redemption II spēles process – fani sajūsmā

Red Dead Redemption II iznāks jau pavisam drīz, taču interneta plašumos noplūdis jau pirmais spēles geimplejs, kas pārsteidz fanus…

Lietotājs aceattorneymvp reddit portālā ir publicējis 24 sekunžu garu Red Dead Redemption II video, kur fani apbrīno spēles grafiku, procesu, šaušanas skaņu, interfeisu un citus elementus. Pats video publicētājs aceattorneymvp piebilst, ka “šis 24 sekunžu video mani vairāk sajūsmināja nekā visi izdotie Rockstar treileri.”

Video tiek atainots kā Artūrs Morgans ar zirgu dzenas pakaļ sliktajiem puišiem. Daži tiek nošauti, citi aizbēg, un tad parādas speciāls šaušanas režīms palēninājumā. Zemāk fanu twitter komentāri:

Red Dead Redemption II iznāks 26. oktobrī uz PlayStation 4 un Xbox One.

Avots: ign

*Sniedz mums atbalstu, abonējot Patreon*

Lasītāj, ja tev patīk tas, ko redzi un vēlies mūs atbalstīt – abonē Patreon, jo tā ir iespēja mums augt, izveidot Latvijā lielisku videospēļu ziņu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *