Mans stāsts: steidzos pakaļ Red Dead Redemption II diskam

Oskars aizguļas. Aši saved sevi kārtībā un skrien uz vilcienu, jo plkst. 14.00 ir sarunāts, kad jāierodas pakaļ Red Dead Redemption II diskamTā sākas viņu stāsts…

*Abonē Patreon un sniedz mums atbalstu*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

5 thoughts on “Mans stāsts: steidzos pakaļ Red Dead Redemption II diskam”

 1. Kad aizelsies un noskrējies nokļuvu vilcienā, man galvā piepeši patrāpījās šī ideja, ka varētu izveidot šādu veida materiālu, tādēļ sāku ar sevi sarunāties 😀 .Taču, ja tev patīk šis materiāls, un vēlies redzēt ko līdzīgu arī turpmāk, nospied augstāk patīk. Paldies! 🙂

  1. Bija labs stāsts kā brauci un fonā dalījies ar iespaidiem, būtu video formātā parādīts kā saņem disku un savu laimīgo seju! Man līdzīgas emocijas un iespaidi saņemto disku, īstu svētku sajūta!

   1. Paldies, Eking! Man jau sāka šķist, ka ar šo materiālu būšu aizgājis auzās. Priecē, ka patīk, un jā, RDRII sagādāja patīkamas emocijas.

    Par video formātu, varbūt kaut kad nākotnē 🙂 .

 2. Briesmīgākā sajūta ka sēdi darbā un tev atnāk sms par piegādi, tās bija šausmīgākās 4h manā mūžā 😂

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *