Red Dead Redemption II pārdošanas apjomi lauž pasaules rekordus

Red Dead Redemption II trijās dienās ir nopelnījis 725 miljonus ASV dolāru. Spēle ir kļuvusi par vispārdotāko produktu izklaides industrijas vēsturē, tieši izlaišanas nedēļā…

Red Dead Redemption II ne tikai uzstāda rekordus videospēļu jomā, bet visā izklaides industrijā tai skaitā filmu, mūziku, grāmatu nozarē.

Taču pasaules rekords kā visātrāk pārdotākā spēle, un vienlaikus mediju produkts, pieder Grand Theft Auto V, kur spēlei trijās dienās izdevās nopelnīt 1 miljardu ASV dolāru. Tādējādi Red Dead Redemption II kļūst par otru visātrāk pārdotāko izklaides produktu.

Spēle ir uzstādījusi arī vairākus rekordus PlayStation pasaulē, kļūstot par visvairāk iepriekš pasūtīto spēli, lielāko pirmās dienas pirkumu, kā arī lielāko digitālo pirkumu trijās dienās PlayStation Network servisā.

Spēlei vēl joprojām nav palaists daudzspēlētāja režīms. To plāno izlaist kaut kad novembrī kā betas versiju.

Avots: gamesradar

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *