Foruma biedru atsauksmes par Red Dead Redemption II

“Red Dead Redemption II ir spēle, ko esmu gaidījis gadiem ilgi. Spēle, ar ilgām un cerībām, kā kādu dienu kas tāds realizēsies. Un esmu to sagaidījis,” saka foruma lietotājs Skhen

Foruma lietotājs Skhen saka:

Esmu paspēlējis aptuveni četras stundas, un vēlos teikt tikai vienu. Red Dead Redemption II ir spēle, ko esmu gaidījies gadiem ilgi. Spēle, ar ilgām un cerībām, kā kādu dienu kas tāds realizēsies. Un esmu to sagaidījis. Pagaidām uz RDR II skatos kā uz meistardarbu. Visu cieņu Rockstar Games. No manis skaļi vārdi, bet viņi to ir pelnījuši.

Foruma lietotājs pepeyoshi saka:

Forši, bet ne aizraujoši! “WOW” efekta nebija. Tehniski gandrīz ideāli, bet kā videospēle nē – vairāk kā kovboja dzīves simulācija. Par tādu spēli esmu sapņojis, kad man bija 15 gadi, kad var darīt gandrīz visu. Tagad, kad ir 35, man gribas kaut ko ieslēgt uz 30 minūtēm, lai atpūsties no realitātes un pēc tam atgriezties realitātē. Līdz ar to, ņemot vērā, ka tikai stāsts ir ap 60 stundas, es neesmu pārliecināts, ka varēšu kaut kad pabeigt spēli.

Mans vērtējums: 7/10

Foruma lietotājs ClassicSwarley saka:

Ar nepacietību gaidīju spēles relīzi un pagaidām neesmu vīlies. Pēc aptuveni 10 nospēlētām stundām jau var aptvert, cik plaša un iespējām pilna ir šī spēle. Vienīgais, kas nedaudz sarūgtināja, bija ļoti lineārais un lēnais ievads spēlei, kas, iespējams, cilvēkam, kurš nav tik liels RDR sērijas fans, varētu radīt negatīvu sākotnējo iespaidu par spēli.

Foruma lietotājs Gubka saka:

Daudz iziets nav, aptuveni 8%, bet ar to pietiek, lai saprastu, cik laba spēle ir sanākusi no Rockstar Games. Mani nenormāli pārsteidz spēles datelizācija – viss ir ļoti smalki piestrādāts. Spēle vizuāli ir ļoti acīm tīkams, pat uz standarta PlayStation 4. Ļoti gaidu online režīmu, jo nevaru pat iedomāties, kā tas attīstīsies mežonīgajos rietumos. Mīnuss – esmu saskāries ar misiju, kur jāiet medīt leģendāro lāci. Tur vienkārši pazuda iespēja uztaisīt savu nometni (camp). Risinājums, izgāju no spēles un atkārtoju misiju.

Foruma lietotājs Drejz saka:

Esmu vienkārši pārsteigts par ieguldīto darbu un kontentu spēlē. Lai neizplūstu sīkumos un kaut kādos spoileros, visiem zināms ka šī ir game of the year spēle un tiks spēlēta kā GTA daļas vēl entos gadus pēc iznākšanas…

Vērtēju uz 10/10.

Foruma lietotājs Eking saka:

Ja man tagad jautātu vai Red Dead Redemtion 2 ir Game of the Year spēle, iespējams un visdrīzāk, bet to varētu pateikt pēc spēles iziešanas. Pēc manām domām, ja Red Read Redemtion 2 ir atvērtās pasaules karalis, tad God of War ir lineārā stāsta karalis.

Foruma lietotājs Dundukss saka:

Sajūta tāda it kā es būtu seriāla westworld dalībnieks.
Pasaulē viss attīstas gana mierīgi, kas ir patīkama pārmaiņa pret citām spēlēm, kur visu laiku esi kustībā/adrenalīnā.

Patiesi daudz piedomāts pie optimizācijas, neesmu meklējis, cik šī pasaule ir lielāka/mazāka kā Assassin’s Creed: Odyssey, bet te nav kaitinošie gaidīšanas mirkļi (loading) pirms īsfilmiņām (cutscenes) vai pirms dialogiem – viss ļoti plūstoši.

Foruma lietotājs Bubinators saka:

Laika trūkuma dēļ diemžēl spēli neesmu tā kārtīgi izspēlējies, bet cik esmu paspējis paspēlēt, tad noteikti varu teikt, ka šī ir must have spēle. Pat nespēlējot main story atradīsies ko darīt un pats stāsts pats par sevi ir labi pasniegts un to atmosfēru var noķert. Gaidu ar nepacietību Online betu.

Foruma lietotājs Verneris saka:

Nu pirmā stunda nospēlēta. Pagaidām viss, izņemot kontroles ir labi. Geimplejs liekas jau pašā sākumā ļoti aizraujošs. Bet nu kontroles….. nu nesaprotu, kāpēc ir jāizdomā kaut kas jauns, vienkārši NESAPROTU!


Vairāk vari uzzināt Tavas atsauksmes par Red Dead Redemption II un Red Dead Redemption II tēmas sadaļā. Red Dead Redemption II iznāca 26. oktobrī uz PlayStation 4 un Xbox One.

Kādas ir tavas atsauksmes par spēli?

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *