PUBG iznāks arī uz PlayStation 4

Sony oficiāli savā tviterī paziņo, ka Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) uz PlayStation 4 iznāks jau decembrī…

Kā apgalvo video, tad spēles geimpleja ainas ir atainotas no PlayStation 4 Pro konsoles.

PUBG uz PlayStation 4 būs pieejams 7. decembrī.

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

4 thoughts on “PUBG iznāks arī uz PlayStation 4”

 1. bezjeegaa… man aizdoma ka pubg ir savu vietu un laiku uz ps4 nokaveejis. uzpc veel ciinaas un taa, bet konsoleem izskataas ka vinjiem buus jaasaak kaujano 0 vai kaut kaa jaapieraada kaapeec lai kaads maksaatu par to naudu

  1. PUBG uz Xbox One izdevās pārdot vairākus miljonus eksemplāru (jūlijā, ja nemaldos, sasniedza 8 miljonus), un ņemot vērā, ka PlayStation 4 lietotāji ir vairāk, domāju, ka uz PS4 spēle pārdosies vēl labāk.

   1. indeed, bet te gan jaanjem veeraa buutisks faktors par BO4. Ja neskaita bezmaksas FN, kas jau taa ir bezmaksas, tad Bo4 ir jau labu laiku pieejams un es neredzu ka kaads vareetu no taa paariet uz pubg. Cilveeks jau par vienu battle royale ir samaksaajis, nez vai vajadzees otro.
    Veel jo vairaak reekjinoties ka par Xbox pubg versiju neviens baigaa staraa nav , ir ok, bet ne taa ka lieliski.

    1. Tev taisnība, BO4 piedāvā Battle Royale, BFV to pašu piedāvās, kā arī Red Dead Redemption II. Liels konkurentu klāsts, turklāt tās spēles ir svaigas un aktuālākas nekā PUBG, bet jāatzīmē, ka līdz šim (precīzāk šī gada jūnijam) PUBG kopumā ir pārdevis 50 miljonu kopiju. Būs interesanti pavērot, kā spēlei soksies uz PS4.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *