Sony demonstrē jaunu tehnoloģisku kontrolieri

PlayStation YouTube kanālā Sony atklāj Astro C40 TR kontrolieri, kas ir veidots priekš profesionāliem geimeriem un dažādu veidu turnīriem…

Astro C40 TR ir oficāli licenzēts PlayStation 4 produkts, kuru izstrādāja divu gadu garumā.

PlayStation.Blog apgalvo, tad “šis jaunais kontrolieris ir nākamā evolūcija priekš esports, profesionāliem geimeriem un geimeriem vispār.” 

Kontrolieris ir apveltīts ar bateriju, kas spēj nodrošināt 12 stundu enerģiju bez lādēšanas. Atbalsta jebkuru geimera austiņas, kā arī iebūvēts 3.5 mm ligzda un savietojama ar bezvadu ierīcēm (wireless). Kontrolierī ir opcija, kas ļauj ātri pārslēgties starp vadu un bezvadu 2.4 GHZ režīmu.

Astro C40 TR var iegādāties Astro mājas lapā (www.astrogaming.com) par 199$ ASV dolāriem. Tiesa, kontrolieris būs pieejams tikai 2019. gada sākumā. Patlaban kontrolieris atbalstīs PlayStation 4 un PC (Windows) tikai Amerikas un Kanādas reģionos. Vēlāk ierīce būs pieejama arī citās valstīs.

Avots: blog.us.playstation

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Sony demonstrē jaunu tehnoloģisku kontrolieri”

    1. Aha, kontrolieris maksā gluži kā jauna spēļu konsole 😀 . Manuprāt, cena ir par lielu, bet varbūt tas atspēko to kvalitāti, ko kontrolieris piedāvā. Vai tā ir – uzzinās tie mirstīgie, kuriem būs iespēja šo “tehnoloģisko brīnumu” iemēģināt.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *