Square Enix sāk darbu pie jaunas PlayStation 5 spēles

Square Enix jaunā spēļu studija Luminous Productions strādā pie jaunas neatklātas lielbudžeta (AAA) spēles, kas iznāks uz PlayStation 5

Resetera mājas lapā lietotājs nolifebr uzgāja 3D grafikas direktora Tomohiro Tokoro LinkedIn profilu, kurā ir atklāts, ka T. Tokoro strādā pie “jaunas AAA spēles priekš PS5”.

Luminous Productions ir jauna spēļu studija, kuru uzdevums ir izveidot inovatīvas videospēles auditorijai. Studija iesaistījās arī Final Fantasy XV spēles izveidē.

Sony oficiāli nav apstiprinājusi, ka viņi strādā pie PlayStation 5 projekta, bet gan radījusi vairākus mājienus ap to, ka nākamā aparatūra varētu iznākt triju gadu laikā.

Avots: resetera, ign

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *