Konkurss: piedalies un laimē Battlefield V uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles (NOSLĒDZIES: 19.11.2018)

Ar lielu prieku paziņojam, ka kopā ar BM.LV pasludinam nākamo konkursu, kas šoreiz notiks forumā ar citiem nosacījumiem…

Ar lielu prieku varu paziņot, ka Battlefield V ir laimējis SnakePlissken.
Gaidu no tevis ziņu forumā triju dienu laikā, ja nē, tad notiks atkārtota izloze, kur tiks noskaidrots nākamais laimētājs.

Paldies, visiem, kuri piedalījās šajā konkursā. Bija ļoti interesanti lasīt jūsu sasniegumus, daži lika pasmaidīt, dažus apbrīnoju, daži pārsteidza. Paldies!😎  Tiekamies nākamajos konkursos!


Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev ir jādara, ir jādodas šeit forumā un jāpastāsta savs spilgtākais sasniegums, ko esi sasniedzis videospēļu pasaulē, un kas būtu jāzina citiem.

Piemēram, esi sasniedzis kādu līmeni/ranku spēlē, izcīnīta kāda trofeja/ačīvments, izieta kāda grūta spēle, uzstādīts rekords, panākums spēļu turnīrā? Vai arī esi sasniedzis ko citu saistībā par videospēļu pasauli, ko mums vajadzētu forumā dzirdēt pārējiem spēlmaņiem? Vari to aprakstīt ar saviem vārdiem, vai nopublicēt savu video (iemetot forumā vienkārši YouTube video saiti), vai kā citādi vēlies savu sasniegumu izpaust. Laimēt konkursā var ikviens, kas būs šo nosacījumu izpildījis.

Konkurss norisināsies līdz 19. novembrim.

Vēlam tev veiksmi! 🙂

Konkurss tapis sadarbībā ar:

Author: Oskars Miķelsons

Videospēļu žurnālists un liels kakao dzērājs.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *