Rockstar Games klusē par Red Dead Online

Tuvojas decembris, taču Rockstar Games vēl nav bilduši ne vārda par konkrētu Red Dead Online betas iznākšanas datumu…

19. septembrī ziņojām, ka Rockstar Games oficiāli atklāja Red Dead Online betu, kas būs pieejams novembrī. Rockstar Games mājas lapā ir ziņojums, kurā minēts, ka “Red Dead Online ir plānots izdot 2018. gada novembrī kā publisku betu. Tuvākajā laikā sekos vairāki jaunumi.”

Tiesa, šodien ir 25. novembris, un ir palikušas vēl dažas dienas līdz decembrim, bet vēl joprojām par daudzspēlētāju režīmu iznākšanu nav nekādu ziņu. Tas māc šaubas, ka Red Dead Online varētu aizkavēties un iznākt vēlāk nekā paredzēts. Turklāt Rockstar Games ir arī brīdinājuši, ka Red Dead Online palaišanas brīdī var būt daudz dažādu tehnisku nepilnību.

Pagaidām zinām vienīgi to, ka Red Dead Online solās ieviest inovācijas un jaunu veida pieredzi, kā arī tas būs par brīvu. Protams, bez mikromaksājumiem neiztikt.

Avots: rockstargames

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars, un es mīlu no rītiem iedzert kakao. Tas man palīdz skaidri domāt un rakstīt, lai es neietu auzās ar saviem videospēļu rakstiem :).

2 thoughts on “Rockstar Games klusē par Red Dead Online”

  1. Gamespot raksta ka RDR Online buus shajaa nedeeljaa! Pats pirkshu speeli tikai ja buus labs onliine jo singleplayer kaut kaa neiepatikaas.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *