Patreon abonētājiem: klausies manu GTA V podkāstu, ko aizstāvēšu augstskolā

Pēdējā laikā kautrīgumu lieku pie malas un arvien vairāk uzdrīkstos augstskolā runāt un aizskart tēmas, kas saistītas par videospēlēm. Tādēļ šo augstskolas darbu vēlos padalīties ar saviem Patreon Konsoles abonētājiem…

Ja vēl neesi kļuvis par Patreon Konsoles abonētāju, un vēlies arī saņemt ekskluzīvas lietas (tajā skaitā manu GTA V podkāstu), kā arī atbalstīt mūsu darbību, abonē mūs Patreon. Būšu ļoti priecīgs un pateicīgs tev.

ABONĒ PATREON

Mums augstskolā uzdeva uzdevumu izveidot podkāstu par jebkuru tēmu. Tā uzreiz iešāvās prātā Grand Theft Auto V, jo jutu, ka par to ir jāpastāsta citiem, zinot to, ka spēle teju vai pārdevusi 100 miljonu kopijas. Tiesa, podkāstu nācās samazināt vismaz uz 3 līdz 4 minūtēm, jo nācās atlasīt svarīgāko. Un tas man izdevās ar montēšanu, dažādu spēles skaņu ieviešanu, lai radītu interesantu podkāstu. Jāatzīst, ka tas man bija personisks izaicinājums to klausoties citu studentu vidū.

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

One thought on “Patreon abonētājiem: klausies manu GTA V podkāstu, ko aizstāvēšu augstskolā”

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *