Balso par savu mīļāko 2018. gada spēli un laimē PSN vai Xbox Live karti 25 mārciņu vērtībā pēc izvēles!

Heijā, visiem! Tas nopietnais brīdis ir klāt, kad mums vīriem un dāmām jāņem talkā kritiskā acs un kopīgi jāizvēlas, kura spēle kļūs par Konsoles Gada Spēli 2018. Tādēļ mēs turpinam Konsoles Gada Spēles tradīciju un ziņoju, ka no 10. decembra līdz 30. decembrim norisināsies Konsoles Gada Spēle 2018 pasākums. Tajā piedaloties, tev ir iespēja laimēt PSN vai Xbox Live karti 25 mārciņu vērtībā…

Viss, kas tev ir jādara, jādodas uz konsoles.lv forumu, jāreģistrējas, un jāizsaka savs viedoklis.

Pasākums ir iedalīts divās daļās – pirmājā kārtā un otrajā kārtā. Pirmajā kārtā būs Konsoles Gada Spēles 2018 nominācija, kurā tev jāatklāj sava 2018. gada mīļākā spēle, lai tā 20. decembrī varētu tikt izvirzīta Konsoles Gada Spēle 2018 otrās kārtas (fināla) balsojumā.

Savukārt no 20. decembra līdz 30. decembrim (fināla balsojumā maksimāli tiks izvirzītas 10 spēles) norisināsies otrā kārta, kur no nominētajām spēlēm notiks izšķirošais balsojums, kas arī noteiks Konsoles.lv 2018. gada labāko spēli.

Piezīme: Nominēt un balsot var tikai un vienīgi vienu reizi. Tādēļ pirms izsaki savu viedokli, pārliecinies, ka izvēli izdarīji pareizajai spēlei. Novēlam veiksmi tavai mīļākajai spēlei!

*Abonē Patreon un saņem ekskluzīvas lietas*

CIENĪJAMAIS LASĪTĀJ, ja tev rūp tas, ko mēs darām un vēlies mums palīdzēt attīstīties – abonē Patreon, jo tā ir iespēja Latvijā izveidot nopietnu videospēļu mediju un tev piedāvāt interesantāku un labāku saturu. Paldies, visiem, kuri mūs atbalsta. Tas mums daudz nozīmē!

Author: Oskars Miķelsons

Mani sauc Oskars - cilvēks, kuram patīk rakstīt, it sevišķi, par visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli. Neprātīgi garšo kafija, bez kā veiksmīgu rītu nevarētu iedomāties.

5 thoughts on “Balso par savu mīļāko 2018. gada spēli un laimē PSN vai Xbox Live karti 25 mārciņu vērtībā pēc izvēles!”

  1. Diezgan muljkiigs virsraksts “miiljaakaa speele”.Labaaka a un miiljaakaa gluzhi nav viens un tas pats.Man piemeeram miiljaakaa ir Nascar Heat 3 bet sprotu ka taa nav gada labaakaa speele jo ir citas GOTY speeles kuras neesmu pat nopircis.

    1. Es nedomāju, ka ir kāds cilvēks, kas ir izspēlējis visas 2018. gadā iznākušās spēles, lai objektīvi varētu nosaukt gada labāko spēli. Un vispār – ko nozīmē “labākā” spēle? Loģiski, ka šis ir vairāk sajūtu līmenī.

Komentēt

Tavs e-pasts nebūs redzams citiem. Atzīmētie lauki ir jāizpilda *